logo
11/08
2 ...

На Львівщині посилять контроль за дотриманням карантинних заходів

01-08-2020218

На Львівщині посилять контроль за дотриманням карантинних заходів
Фото: УНІАН

У зв'язку зі зростанням захворюваності на COVID-19 у Львівській області посилять контроль за дотриманням карантинних вимог щодо поширення коронавірусної інфекції.

Відповідне розпорядження підписав Керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Іван Собко, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Так, відповідно до розпорядження у Львівській області діятимуть мобільні групи контролю за дотриманням карантинних вимог. Ці групи складаються з представників районних держадміністрацій та ОТГ, Держпродспоживслужби й Національної поліції. Мобільні групи щодня перевірятимуть дотримання протиепідемічних вимог діяльності закладів торгівлі, громадського харчування та у громадському транспорті. У разі недотримання працівниками чи відвідувачами встановлених правил, складають протокол про адміністративне порушення.

Додамо, що штрафи за такі порушення становлять від 17 до 51 тисячі гривень, на заклад чекає штраф від 34 до 340 тисяч.

Також у розпорядження йдеться про необхідність проведення профілактичної та роз'яснювальної роботи щодо дотримання карантинних обмежень у церквах під час богослужінь.

Як йдеться у поданні Головного державного санітарного лікаря Львівської області Романа Павліва, яке є у розпорядженні Leopolis.news, департамент з питань культури, національностей та релігії Львівської ОДА зобов'язують довести до керівництва релігійних конфесій області наступні рекомендації:

1. Богослужіння та інші релігійні заходи :

проводити на території (відкритому повітрі) з забезпеченням фізичної дистанції між учасниками не менше 1,5 метра;

учасники повинні дотримуватись маскового режиму.

2. Розглянути можливість та у виді виключення, враховуючи високий рівень захворювань на COVID-19, проводити причащання мирян ложечками одноразового використання з подальшим їх знезараженням.

3. Релігійні заходи не повинні проводити священнослужителі та приймати в них участь особи з ознаками простудних захворювань та симптомами COVID-19.

Нагадаємо, як писав Leopolis.news, Уряд розділив Україну на карантинні зони, «присвоївши» Львівщині помаранчевий колір.

Додамо, що станом на ранок 1 серпня у Львові та на Львівщині підтверджено 9671 випадок інфікування коронавірусом, з них 260 — летальні. За вчорашню добу лабораторні центри провели 1182 ПЛР-тести. Відтак, 145 — позитивні. Серед них львів`ян — 71.

Leopolis.news