logo
18/05
17/05
16/05
15/05
2 ...

Поліція знайшла та ліквідувала «полтавського терориста»

01-08-2020 12:51606

Поліція знайшла та ліквідувала «полтавського терориста»

Він знову взяв у заручника поліцейського, цього разу ненадовго.

Все сталося сьогодні, 1 серпня, біля селища Опішня.  Поліцейські не постраждали.

Для затримання правопорушника проводилася спеціальна поліцейська операція. Коли його дії почали загрожувати життю поліцейських, снайпер знешкодив чоловіка, повідомляє сайт Нацполіції України.

Подробиці спецоперації розповів у Facebook заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

«01 серпня, близько 02.00, на околиці селища Опішня Зіньківського району під час проведення розшукових заходів щодо розшуку Скрипника, у один із нежилих будинків зайшов начальник СРПП Зінківського відділення Гадяцького відділу поліції капітан поліції Гума виявив злочинця. У подальшому Скрипник, погрожуючи гранатою, взяв у заручники поліцейського. Гума мав при собі табельну зброю… Злочинця було ліквідовано співробітниками поліцейського спецназу КОРД через влучний постріл», – написав він.

За словами Геращенка, у заручника було три секунди для того, щоб відскочити від місця вибуху гранати. Він залишився живим та неушкодженим.

Нагадаємо, 23 липня у Полтаві підозрюваний у викраденні, якого намагалися затримати правоохоронці, погрожуючи гранатою, взяв у заручники правоохоронця і поїхав на наданому на його вимогу авто.

Пізніше Скрипник відпустив заручника і сховався в лісопосадці в Решетилівському районі Полтавської області. Поліція почала його пошуки.

Leopolis.news