Сотня компаній: львівський ІТ Кластер став найбільшою технологічною асоціацією України

http://leopolis.news/post/26074/sotnya-kompaniy-lvivskyy-it-klaster-stav-naybilshoyu-tehnologichnoyu-asociacieyu-ukrany-

04/08/2020

За останні 9 років, від об'єднання кількох компаній, Кластер виріс до потужної та впливової бізнес-спільноти України, на рахунку якої безліч успішних проектів, які змінюють місто та країну.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Діяльність Львівського ІТ Кластеру спрямована на зміцнення позицій ІТ-індустрії на місцевому та державному рівнях, розвитку української технологічної освіти, інфраструктури та промоції Львова як міста, де розвиваються прогресивні технології. Серед найважливіших проектів Кластеру технологічна конференція IT Arena та бізнес-конференція Lviv IT Jazz. 

Крім цього, компанії Кластеру беруть активну участь у модернізації та розробці нових бакалаврських програм в рамках проекту IT Expert, а їхні ІТ-спеціалісти розповідають школярам про можливості в ІТ в рамках проекту IT Future. З 2016 року 14 інноваційних бакалаврських програм було запущено у 3-х університетах Львова (НУ «Львівська Політехніка», ЛНУ ім. І.Франка та ЛДУБЖД), що є найбільшим показником в Україні.

«Львівський ІТ Кластер cуттєво виріс не тільки з позиції кількості учасників, але й масштабів проектів. Ми готові ділитися досвідом з іншими технологічними кластерами і асоціаціями України, щоб не тільки розвивати ІТ-індустрію Львова, але й допомагати Україні ставати технологічною країною», — зазначає Іван Бабічук, голова Наглядової ради Львівського ІТ Кластеру.

Нагадаємо, з березня цього року Львівський ІТ Кластер допомагає медикам та місту у боротьбі з поширенням COVID-19 в межах проекту United for health. У Львові та області було запущено масове тестування населення та цільове тестування груп ризику, зокрема, медиків та журналістів, які працювали в час пандемії.

Спільно з ІТ-компаніями міста, були закуплені спецкостюми для працівників ПЛР-лабораторій, була запущена програма страхування медиків Львова та області спільно з Львівською облдержадміністрацією, створена карта відслідковування поширення коронавірусу в області та місті, а також чат-бот для контролю здоров’я.

У травні пройшов онлайн-хакатон Hack the New World, організований IT Arena, спільно з клубом інвесторів Lviv Tech Angels та компанією ELEKS, метою якого було знайти рішення, які б допомогли бізнесу та мешканцям Львова, пристосуватись до пост-карантинного життя.

Данило Шаповал, для Leopolis.news