Михайло Цимбалюк: «Батьківщина» має достатньо досвідчених, фахових і відповідальних кандидатів на голів ОТГ та депутатів різних рівнів»

http://leopolis.news/post/26077/myhaylo-cymbalyuk-batkivshchyna-mae-dostatno-dosvidchenyh-fahovyh-i-vidpovidalnyh-kandydativ-na-goliv-otg-ta-deputativ-riznyh-rivniv

04/08/2020

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news.

Парламентарій зазначив, що органи місцевого самоврядування – стержень економічного розвитку держави, добробуту народу. Тому політична сила, якою є «Батьківщина», відчуваючи особливу відповідальність за завтрашній день, не просто братиме участь у виборах 25 жовтня, а представить до різних рівнів органів влади перевірених кандидатів. А насамперед таких, за якими добрі справи.

За словами Михайла Цимбалюка, ще чинні депутати прозвітують перед виборцями. Кращих партія пропонуватиме на повторні вибори. Вони будуть непростими і водночас короткими. На цей період «Батьківщина» співпрацюватиме з усіма демократичними силами. І при цьому добиватиметься, щоб населення нинішніх Самбірського, Старосамбірського та Турківського районів голосувало не за того, хто гарно говорить, а свою перевагу підтверджували конкретними результатами. Нові партії-одноденки багато обіцяють, а «Батьківщина» парламентська сила з двадцятиоднорічним досвідом. «Звісно, з нами, – сказав нардеп, – не так просто буде конкурувати».

Михайло Цимбалюк відповів на численні питання журналістів. Вони, зокрема, стосувались виборчого кодексу, а саме – розпочатої адміністративної та територіальної реформи, виборів голів ОТГ та призначень сторост сіл. Поза увагою не залишилась тема закону про продаж землі, формування тарифів на комунальні послуги тощо.

Своєю чергою Михайло Цимбалюк поділився думками про роботу Верховної Ради з її монобільшістю. Парламент, зазначив він, не мав права іти на канікули, коли в державі війна, пандемія, серйозний економічний спад. Держбюджет недоотримав з початку року 30 млрд грн планових доходів. Зростає бідність, занепадають соціальні гарантії. Вперше за стільки років президент має другий уряд, який досі працює без програми виходу з кризи та карантину. Серйозної шкоди розвитку завдає те, що парламентська більшість всі питання узгоджує з офісом президента і слуги голосують так, як їм там вкажуть.

«У парламенті фракція «Батьківщини», – наголосив Михайло Цимбалюк, – займала і займатиме позицію захисту національних інтересів. До честі влади, вона не повелась на задоволення інтересів Росії, щоб вибори у жовтні провести також і на територіях так званих ДНР і ЛНР. Ми вважаємо, що миру на нашій землі можна досягти лише повною перемогою».

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news.