logo
22/09
21/09
20/09
2 ...

На Львівщині усі місцеві бюджети не отримали майже третину запланованих надходжень

04-08-2020 14:27330

На Львівщині усі місцеві бюджети не отримали майже третину запланованих надходжень
Фото: ЛОДА

План надходження податків до загального фонду бюджету за 7 місяців не виконано по 31 території (місяць тому таких було 32). Це усі міста обласного значення, крім Борислава і Дрогобича, половина районів та 14 із 40 ОТГ. Загалом з усіх 607 бюджетів області план не виконано по 178 або 29 %; на 1 липня таких було 206.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

З точки зору перспектив завершення бюджетного року більш важливим зараз є рівень виконання річних планових завдань. Менше ніж 50 % (а це явна ознака невиконання бюджету за підсумками року) він є у містах Моршині, Новому Роздолі і Самборі, Перемишлянському, Радехівському і Сколівському районах та Грабовецькій, Новострілищанській, Мурованській і Бібрській об’єднаних громадах. Не набагато краща ситуація в м.Дрогобичі, Бродівському р-ні та Міженецькій, Судововишнянській, Рудківській ОТГ.

При збільшенні надходжень у порівнянні з відповідним періодом торік по області на 3,1 % маємо 21 територію, де надходження зменшились (на 1 липня таких територій було 23, на 1 червня – 29). Більш як на 10 % скоротилися надходження в містах Моршині і Трускавці, Грабовецькій і Заболотцівській ОТГ.

Основною причиною невиконання місцевих бюджетів є недопоступлення податків і зборів від суб’єктів господарської діяльності, які повністю чи частково призупинили діяльність у зв’язку із проведенням карантинних заходів.

Leopolis.news