logo
27/09
2 ...

У Стрию поліцейські повернули додому 95-річну бабусю, яка заблукала

04-08-2020 18:10280

У Стрию поліцейські повернули додому 95-річну бабусю, яка заблукала
Фото: ВК поліції Львівської області

Працівники групи реагування  патрульної поліції Стрийського відділу поліції надали допомогу та допомогли повернутись додому 95-річній жінці, яка вночі заблукала у місті.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

У Стрийський відділ поліції 4 серпня близько 3.30 надійшло повідомлення від небайдужого громадянина про те, що на одній з вулиць у райцентрі він помітив знесилену літню жінку, яка не могла знайти дорогу додому.

За вказаною адресою негайно виїхав екіпаж  групи реагування  патрульної поліції Стрийського відділу поліції. Правоохоронці  відвезли жінку у лікарню і переконавшись, що вона не потребує допомоги медиків,  доставили   у відділ поліції для встановлення особи.

Невдовзі, близько 5.00 на оперативну лінію 102 зателефонував житель Стрия, який повідомив про те, що кілька годин дому з дому пішла і не досі повернулась його 95-річна матір, яка має проблеми із здоров’ям. Нею виявилась жінка, котра на той час вже більше години перебувала під опікою поліцейських.

«На щастя, з мамою нічого поганого не сталося, тому хочу сказати велике спасибі поліцейським, які допомогли їй повернутись додому», - подякував правоохоронцям син розшуканої жінки.

Leopolis.news