Кошулинський про транспортну блокаду міст: Абсолютно маразматичне і антиконституційне рішення

http://leopolis.news/post/26137/koshulynskyy-pro-transportnu-blokadu-mist-absolyutno-marazmatychne-i-antykonstytuciyne-rishennya

04/08/2020

«Щодо транспортної блокади міст, яку почав впроваджувати Уряд Зеленського-Шмигаля. Абсолютно маразматичне й антиконституційне рішення. Але президент (гарант Конституції) замість виконувати свій прямий обов’язок — власне гарантувати дотримання Конституції — займається всім підряд, тільки не тим, чим потрібно. Як не далекобійникам погрожує, то «бомбить».

Добре, хоч у деяких містах захистити конституційні права українців можуть мери — адекватні і відповідальні. Тут пощастило Тернополю із Сергій Надал (реакція на вибрики Уряду була блискавичною). І не пощастило Львову.

Бо в нас у Львові — також зміни. Віднині ми — у помаранчевій зоні. Це означає впровадження заборон, які нічого крім збитків бізнесу і дискомфорту львів‘янам не принесуть (практика вже підтвердила). І яка реакція місцевої влади? Стандартно — НІЯКА. Замість думати про економіку міста і захищати своїх — підіграють шулерам з центральної влади, сподіваючись отримати їхню підтримку на виборах... Робімо висновки», – пише Кошулинський.

Leopolis.news