logo
21/09
20/09
19/09
18/09
2 ...

«Бо має авторитет»: Зеленський пояснив прихід Кравчука у ТКГ

06-08-2020 15:22322

«Бо має авторитет»: Зеленський пояснив прихід Кравчука у ТКГ
Фото: Українська правда

Президент Володимир Зеленський пояснив, що призначив першого президента Леоніда Кравчука представником України у Тристоронній контактній групі щодо Донбасу, бо він має авторитет в усій країні.

Про це Зеленський розповів під час спілкування зі ЗМІ у місті Часів Яр у Донецькій області, пише «Українська правда».

«Чому Леонід Макарович Кравчук очолив групу (українську делегацію у ТКГ – ред.)? Дійсно, в нас було декілька кандидатур. Я вважаю, що очолювати групу повинна потужна, мудра, освічена людина, яка має авторитет у всій Україні – і в окупованій частині теж. Це дуже важливо для головуючого у Тристоронній контактній групі, в українській групі. Він – досвідчена людина.

Із ним буде працювати пан Фокін, і віце-прем’єр Рєзніков, і пан Демченко. У нас дійсно достатньо потужна група. Я бачу зараз тільки зростання кількості перемовин і зустрічей», – сказав Зеленський.

Що стосується колишнього представника України у ТКГ – другого президента України Леоніда Кучми, то Зеленський висловив вдячність Леоніду Даниловичу за зроблену роботу. За словами глави держави, це справді «складна робота», Кучма «дійсно втомився, тут немає інших причин» його виходу з ТКГ.  

Нагадаємо, 30 липня перший президент України Леонід Кравчук очолив українську делегацію в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

28 липня другий президент України Леонід Кучма вирішив піти з посади очільника української делегації в Тристоронній контактній групі. Про таке бажання він заявляв і раніше, зокрема 

Проте у червня 2019 року Леонід Кучма вдруге став на чолі української делегації в ТКГ з мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

Кучма представляв Україну в ТКГ з 2014 року. У 2018 році він повідомляв про завершення своєї роботи у Тристоронній контактній групі, але потім продовжив роботу. 

Leopolis.news