logo
27/09
2 ...

У львівській багатоповерхівці загорівся технічний поверх (ФОТО, ВІДЕО)

06-08-2020 16:28272

У львівській багатоповерхівці загорівся технічний поверх (ФОТО, ВІДЕО)
Фото: Львівська міська рада, Варта-1

Сьогодні, 6 серпня, відбулось загоряння технічного поверху 10-поверхового будинку на вул. Любінська, 164.

Як повідомляє пресслужба ГУ ДСНС у Львівській області, інформація про пожежу у будинку надійшла о 13:55. Займання ліквідовано о 14:29. Потерпілих немає. Вогнем знищено рубероїдне покриття на даху на площі близько 20 кв.м.

За інформацією Залізничної РА, йдеться про будинок ОСББ, у якому тривали роботи з утеплення фасаду. Мешканців було евакуйовано, постраждалих немає. Пожежу наразі вже загасили, причини загоряння з’ясовують, пресслужба Львівської міської ради.

«Сьогодні сталася пожежа на технічному поверсі будинку за адресою вул. Любінська, 164. Йдеться про ОСББ «Авіатор-164», де послуги надає ПП «Нове місто». Там проводились підготовчі роботи з утеплення фасаду за програмою «Теплий дім». Угода на виконання робіт була укладена з ТОВ «Бенефіт Про».

Зараз там тривали підготовчі роботи, і матеріали, зокрема пінопласт, виносили на покрівлю, також встановлювали люльки. Попередньо пожежа почалась із технічного поверху та перекинулась на покрівлю, де загорілось близько 20 м2 руберойду. Людей було вчасно евакуйовано, тому потерпілих немає. Вчасно приїхала пожежна. Причини загоряння з’ясовують», — зазначила голова Залізничної РА Ірина Джурик.

Leopolis.news