logo
25/09
24/09
2 ...

Аеропорт «Львів» вийшов на беззбиткову роботу після відновлення польотів

07-08-2020 17:36272

Аеропорт «Львів» вийшов на беззбиткову роботу після відновлення польотів
Фото: Areny.lviv.ua

Після оптимізації всіх витрат і активніої роботи менеджменту міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького вдалося досягти рівня беззбитковості, незважаючи на коронакризу.

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій в ході робочої поїздки до Львівської області, передає «БізнесЦензор».

«У всьому світі саме авіаційна галузь найбільше постраждала в зв'язку з COVID-19. Збитки аеропортів і авіакомпаній через закриття кордонів і скасування рейсів оцінюються в мільярди доларів. Але навіть в таких складних ситуаціях є вихід. В умовах кризи аеропорт «Львів» проводить оптимізацію всіх витрат, активно працює менеджмент підприємства і на сьогодні аеродрому вдалося досягти рівня беззбитковості», – сказав міністр.

Зараз міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького здійснює ряд регулярних внутрішніх рейсів з до Києва, Одеси і Херсона авіакомпаніями Sky Up Airlines і Windrose, а також ряд регулярних міжнародних рейсів з/в Польщу, Туреччину, Угорщину, Німеччину, Великобританію, Литву, Болгарію , Білорусь і Італію. Їх обслуговують авіакомпанії LOT Polish Airlines, Pegasus Airlines, Wizz Air Hungary Ltd, Sky Up Airlines, Turkish Airlines, «Бєлавіа» і Ryanair.

Крім цього, підприємство продовжує розвивати вантажну авіацію. Ще в квітні аеропорт почав програму міжнародних вантажних перевезень у співпраці з однією з українських авіакомпаній. Зараз аеропорт приймає ряд міжнародних вантажних рейсів з/в Латвії та Німеччині, а також чартерні рейси до Туреччини, Єгипту та Черногорії.

Leopolis.news