logo
21/09
20/09
19/09
18/09
17/09
2 ...

Україна через коронавірус закриває пункти пропуску на адмінмежі з окупованим Кримом

08-08-2020 14:52522

Україна через коронавірус закриває пункти пропуску на адмінмежі з окупованим Кримом
Фото: УНІАН

Україна закриває контрольно-пропускні пункти в'їзду-виїзду на адміністративному кордоні з окупованим Кримом.

Відповідне рішення прийняв Кабінет міністрів на позачерговому засіданні уряду.

Рішення про тимчасове припинення пропуску спрямоване на запобігання поширенню на території України коронавірусу.

«Тимчасово припинити з 08 год. 00 хв. 9 серпня 2020 р. до 08 год. 00 хв. 30 серпня 2020 р. роботу контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим і м. Севастополя та виїзду з неї», – йдеться у рішенні Кабміну.

Пропуск через КПВВ буде дозволений лише для українців та членів їх сімей:

- місце проживання яких в установленому законом порядку зареєстровано в Автономній Республіці Крим або м. Севастополі, а також їх транспортних засобів, вантажів та іншого майна — на в’їзд;

- місце проживання яких в установленому законом порядку зареєстровано за межами Автономної Республіки Крим або м. Севастополя та які дали згоду на самоізоляцію протягом 14 днів з використанням електронного сервісу “Дій вдома” Єдиного державного веб-порталу електронних послуг з моменту перетину контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим і м. Севастополя та виїзду з неї, а також їх транспортних засобів, вантажів та іншого майна — на виїзд з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя. Зобов’язання щодо самоізоляції припиняється автоматично після закінчення строку самоізоляції;

- осіб з метою забезпечення захисту національних інтересів або у зв’язку з виконанням міжнародних зобов’язань, представників дипломатичних установ та гуманітарних місій, що виїжджають з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя, а також їх транспортних засобів, вантажів та іншого майна.

Виїзд з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя інших категорій іноземців та осіб без громадянства здійснюється за погодженням з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Виїзд з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя та в’їзд на неї громадян України за наявності підстав гуманітарного характеру здійснюється за рішенням Голови Державної прикордонної служби за погодженням з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Leopolis.news