logo
29/09
2 ...

Львів та три райони області у «помаранчевій зоні»: поліцейські посилять рейдові перевірки

10-08-2020 15:24225

Львів та три райони області у «помаранчевій зоні»: поліцейські посилять рейдові перевірки
Фото: Нацполіції України

У зв’язку з погіршенням ситуації з розповсюдженням коронавірусної інфекції, на Львівщині поліцейські проводять профілактичні заходи, а також перевіряють дотримання суб’єктами підприємницької діяльності правил карантину.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

«Приємно відзначити, що значна частина підприємців Львівщини відповідально ставляться до необхідності виконувати рішення комісії та дотримуватись протиепідеміологічних вимог. Поліцейські проводять рейдові перевірки, попереджають про відповідальність за такі порушення та проводять роз’яснювальну роботу. Сподіваюсь, що завдяки нашим спільним зусиллям, найближчим часом розповсюдження коронавірусу на Львівщині призупиниться і державна комісія послабить обмеження», - зазначив начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Василь Віконський.

Як повідомлялось раніше, згідно з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, місто Львів, а також Миколаївський, Пустомитівський та Перемишлянський райони віднесені до так званої «помаранчевої» зони за рівнем поширення коронавірусної інспекції.

Поліцейські Львівщини спільно з представниками органів місцевого самоврядування та працівниками Держпродспоживслужби створили мобільні групи, які перевіряють дотримання карантинних обмежень, проводять профілактичну роботу з працівниками суб’єктів господарювання та, у випадку, якщо порушники не реагують на зауваження, притягують їх до передбаченої Законом відповідальності.

У вихідні дні правоохоронці перевіряли заклади, які підпадають під карантинні обмеження та попереджали керівництво та працівників про необхідність виконувати рішення комісії.

Нагадаємо, недотримання протиепідемічних заходів та порушення умов карантину тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність. Нижній поріг штрафу становить 17 тисяч гривень. Власників закладів, які не дотримуються карантинних правил, можуть оштрафувати від 170 000 до 340 000 гривень.

Leopolis.news