logo
25/09
23/09
22/09
18/09
17/09
15/09
14/09
13/09
10/09
09/09
2 ...

На Львівщині стартувала заключна конференція щодо проведення навчань «Rapid Trident – 2020»

11-08-2020 12:14225

На Львівщині стартувала заключна конференція щодо проведення навчань «Rapid Trident – 2020»

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочалася заключна конференція з планування українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ «Rapid Trident – 2020».

Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

Участь в її роботі беруть не лише військовослужбовці ЗС України і країн-учасниць навчання, а й представники інших силових відомств за координації Антитерористичного центру при СБУ, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції, Управління державної охорони, а також Товариства Червоного Хреста.

Одним із головним питань під час проведення фінального етапу планування навчання є епідеміологічна ситуація в Україні, правила дотримання карантинних вимог його учасниками, недопущення розповсюдження COVID-19 як під час переміщення військових різних країн до військового полігону, так і під час безпосереднього проведення командно-штабної та польової фаз.

Участь у конференції також беруть представники збройних сил Королівства Данії, Литви, ФРН і Польщі. Представники інших країн, насамперед США, зважаючи на карантин, долучаються до процесу планування за допомогою відеоконференцзв`язку та інших технологічних засобів дистанційної комунікації. Основна відповідальність за проведення навчання лягає на оперативне командування «Південь» та Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

«Наше головне завдання – впродовж наступних п’яти днів остаточно узгодити всі питання проведення цьогорічного навчання. Це, насамперед, перелік учасників, необхідні заходи безпеки через пандемію, сценарій навчання, роль і місце кожного підрозділу, завдання підрозділу OPFOR (позначення дій противника), система логістичного забезпечення, зв’язок тощо»ф, – зазначив під час відкриття конференції начальник Управління підготовки оперативного командування «Південь» полковник Дмитро Красильников, який керуватиме навчанням від української сторони.

Наразі планується, що участь у маневрах візьмуть близько 2500 осіб з понад 10 країн світу. Найбільші контингенти, як і зазвичай, від України та США. Найчисленнішим підрозділом від ЗС України буде одна з механізованих бригад оперативного командування «Південь».

Під час навчання з відпрацюванням різних завдань – оборони, наступу, стабілізаційних дій – представники різних силових структур відпрацюють дії з проведення протидиверсійної та антитерористичної операцій.

Українсько-американське командно-штабне навчання із залученням військ «Rapid Trident – 2020» заплановано на другу половину вересня в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ.

Leopolis.news