logo
25/09
24/09
2 ...

Зеленський підписав закон про легалізацію грального бізнесу

11-08-2020 13:42236

Зеленський підписав закон про легалізацію грального бізнесу
Фото: slovoidilo.ua

Президент Володимир Зеленський підписав закон 2285-Д про державне регулювання грального бізнесу, не дивлячись на дві взаємовиключні норми про визначення органа-регулятора ринку.

Про це повідомляє Економічна правда.

Раніше нардеп «Слуги народу» і член податкового комітету Мар’ян Заблоцький пояснював, що закон не може набрати чинності через колізію із правками.

Очікувалось, що президент накладе вето на законопроєкт, аби його відправили на доопрацювання.

«Доставились (правок - Ред) до того, що ми проголосували за дві взаємовиключні норми. В одній нормі пише що є спеціальна комісія, що регулює діяльність азартних ігор, а іншій правці каже що цей орган визначає Кабмін (тобто це може бути податкова, або Мінфін).

Дуже багато людей хотіли створити цю комісію. В межах проголосованого, склад комісії визначатиме податковий комітет Ради, але я, як член комітету проти», - пояснював Заблоцький.

Нагадаємо, 14 липня Верховна Рада ухвалила законопроєкт про державне регулювання грального бізнесу. Закон встановлює перелік видів діяльності у сфері азартних ігор, які дозволені в Україні. Зокрема, до нього входять азартні ігри в гральних закладах казино та онлайн, букмекерська діяльність у букмекерських пунктах і через інтернет, випуск та проведення лотерей, ігри в покер через інтернет.

21 липня Голова Верховної Ради відмовив нардепам виправити неузгодженість в правках в законі про гральний бізнес - у нинішньому вигляді закон не запрацює і до розгляду вето президента гральний бізнес легалізований не буде. Це очікується у вересні.

Близько 60% опитаних українців не підтримують рішення Верховної Ради про легалізацію грального бізнесу.

У фракції «Слуга народу» прогнозують, що для початку реальної роботи закладів грального бізнесу знадобиться від пів року до року.

Leopolis.news