logo
29/09
28/09
2 ...

У пункті пропуску «Шегині–Медика» працівники Галицької митниці вилучили 80 пляшок італійського вина

15-08-2020 14:36175

У пункті пропуску  «Шегині–Медика» працівники Галицької  митниці вилучили 80 пляшок італійського  вина
Фото: Галицької митниці

Учора ввечері, у пункті пропуску для автомобільного сполучення «Шегині–Медика»» під час митного контролю транспортного засобу  «Opel Zafira» працівники митниці виявили факт незаконного переміщення вина.

Його намагалась ввезти до України 38-річна  мешканка Львівщини, повідомляє пресслужба Галицької митниці. 

Для перетину кордону обрала смугу руху «зелений коридор». Однак під час митного огляду  в салоні автомобіля, митники знайшли 66 пляшок Fragolino Rosso Fiorelli  та  14  Antica Contada. 

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками ст. 471 Митного кодексу України.  Вино вилучено. Справу скерують до суду.

Довідково 

 Громадяни, які досягли 18-річного віку, можуть ввозити алкогольні напої на митну територію України в ручній поклажі або супроводжуваному багажі без сплати митних платежів та без письмового декларування у таких кількостях із розрахунку на одну особу: 5 літрів пива, 2 літри вина, 1 літр міцних (із вмістом спирту більш як 22%).

 Алкогольні напої незалежно від їх кількості не звільняються від оподаткування митними платежами, якщо особа, яка ввозить їх на митну територію України, була відсутня в Україні менш ніж 24 години.

Leopolis.news