logo
01/10
2 ...

На площі Двірцевій перед Головним залізничним вокзалом запрацював новий фонтан (ВІДЕО)

15-08-2020 15:171167

На площі Двірцевій перед Головним залізничним вокзалом запрацював новий фонтан (ВІДЕО)
Фото: Galnet.fm

Напередодні,14 серпня на площі Двірцевій перед Головним залізничним вокзалом у Львові запрацював новий фонтан. Окраса площі поки що працює у тестовому режимі.

Про це повідомляє сайт «032.ua»

Зазначається, що на площі Двірцевій, наразі тривають фінальні налагодження, підрядники тестують різні режими роботи фонтану. Вид фонтану досить новий для Львова - так звана «хвилька», яка йде зигзагом від головної пішохідної алеї. Із установлених конструкцій також витікають невеликі «водоспади». Ще не повністю відкритий простір із лавками облюбували люди, які в спекотну пору там відпочивають.

За словами представників ГО «Зручне місто», Фонтан облаштували вздовж фасаду вокзалу, аж до автомобільної парковки. Через водойму прокладені металеві місточки, які ведуть до павільйону, куди заїжджатимуть автомобілі з вулиці Чернівецької.

На автомобільній частині площі Двірцевої буде три смуги для авто, так звані kiss and ride - для посадки та висадки пасажирів приватних авто і таксі, які заїжджатимуть до вокзалу. Для пасажирів приватного транспорту облаштували також окремий павільйон з лавками, де можна зупинитися, поставити сумки, витягнути парасолю чи документи або дочекатися свого транспорту.

Leopolis.news