logo
01/10
2 ...

За місяць рейтинг партії «За майбутнє» зріс вдвічі

15-08-2020 17:351557

За місяць рейтинг партії «За майбутнє» зріс вдвічі
Фото: perets.media

Всеукраїнське соціологічне дослідження, яке провела в серпні 2020 року компанія Active Group, виявило очікувану трійку лідерів, показало втрати рейтингу раніше популярних партій і знайшло новий політичний проект, який стрімко набирає прихильників.

Лідерські позиції очікувано розподілилися між правлячою партією «Слуга народу», яка набрала 27,4% підтримки. За нею йде партія Петра Порошенка «Європейська солідарність», яку готові підтримати 16,5% опитаних. На третьому місці «Опозиційна платформа-За життя!», Яка набрала 15,9% підтримки. З невеликим відривом за трійкою лідерів слід ВО «Батьківщина» , яку готові підтримати 12% серед тих, хто визначився і голосуватиме, повідомляє perets.media.

Так, згідно з даними дослідження, «Радикальна партія» Олега Ляшко втратила прихильників, набравши лише 4,4% симпатій. При цьому «Партія Шарія» утримує свої позиції в 3,7%. Колишні місця в парламенті не врятували ВО «Свобода», яке набрало лише 3,2% підтримки. Партія «Сила і Честь» утримує рейтинг в 3%.

Несподіванкою став рейтинг в 2,6% підтримки у нового політичного проекту «За майбутнє». Така тенденція показує, що відносно нова партія має суттєві шанси зайняти місця в районних та обласних радах. Партія вдвічі збільшила свій рейтинг від останнього соціологічного дослідження, яке провела соціологічна група «Рейтинг» 24-28 червня.

Найменшу прихильність, незважаючи на присутність в парламенті, набрала партія «Голос». Її готові підтримати всього 2,4% серед опитаних.

Деякі вузькорегіональні політичні проекти, такі як «Блок Геннадія Кернеса» (Харків), «Громадянська Сила» (Дніпро) та інші, не були представлені в загальнонаціональному дослідженні. Тим не менше 4,8% респондентів вказали відповідь «Інша партія», що може свідчити про їх прихильності місцевим проектам.

Leopolis.news