logo
28/10
27/10
26/10
25/10
22/10
18/10
16/10
15/10
12/10
10/10
09/10
2 ...

Лукашенко привів Збройні сили Білорусі у повну бойову готовність

22-08-2020 17:33750

Лукашенко привів Збройні сили Білорусі у повну бойову готовність
Фото: REUTERS

Олександр Лукашенко заявляє, що приводить основні частини Збройних сил в повну бойову готовність.

Про це він сказав після відвідування військового полігону під Гродно, повідомляє УНІАН із посиланням на інформаційне агентство БЕЛТА.

Лукашенко наголосив, що, замість того, щоб займатися економікою і нагальними справами країни, йому доводиться приділяти увагу питанням стабілізації ситуації.

«Навіть не сказав би, що всередині країни (в цілому – ред.). Перш за все це Мінськ. Навіть не хочу тут Гродно називати з позиції сьогоднішнього дня. Проте, що мене найбільше турбує, до цієї внутрішньої ситуації додався зовнішній фактор. Ми бачимо серйозне ворушіння військ НАТО в безпосередній близькості від наших кордонів на території Польщі і Литви», сказав він.

У цьому зв’язку Лукашенко додав, що вперше за чверть століття йому «довелося приймати найсерйозніше рішення», приводячи основні частини Збройних сил в повну бойову готовність і перекидати їх на західний напрямок.

Протести у Білорусі: хронологія подій

9 серпня в Білорусі відбулися президентські вибори. Згідно з офіційними даними ЦВК, Олександр Лукашенко набрав 80,1% голосів виборців, його головний опонент Світлана Тихановська - 10,1%.

Тисячі жителів Білорусі, не згодних з результатами виборів, вийшли на акції протесту, відбулися зіткнення з силовиками.

Раніше Лукашенко неодноразово заявляв, що ситуація в Білорусі розхитують ззовні.

16 серпня після ще однієї телефонної розмови в прес-службі Лукашенка заявили, що вони з Путіним намір спільно реагувати «в разі загострення ситуації в частині зовнішніх загроз».

19 серпня ЄС заявив, що не визнає президентські вибори в Білорусі. Паралельно Захід готує пакет санкцій проти осіб, причетних до розгону протестувальників та вбивств.

20 серпня в Білорусі відкрили справу про захоплення влади опозицією.

У Білорусі пригрозили Євросоюзу у відповідь заходами через нові санкції.

Leopolis.news