logo
30/09
27/09
24/09
23/09
22/09
21/09
15/09
14/09
01/09
30/08
28/08
2 ...

На Львівщині створять ще півтори сотні кілометрів нових туристичних маршрутів

26-08-2020 13:28282

На Львівщині створять ще півтори сотні кілометрів нових туристичних маршрутів
Фото: ЛОДА

144 кілометри нових екостежок для туристів ознаковують на території Національного природного парку «Сколівські Бескиди».

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА

«Сьогодні, як ніколи, надзвичайно актуальним став розвиток внутрішнього туризму. А нам є що запропонувати навіть найвибагливішим мандрівникам! Львівщина – унікальний туристичний регіон. Поки весь світ на паузі через пандемію, ми не стоїмо на місці. Прагнемо популяризувати все нові й нові маршрути, аби про наш регіон дізналось якомога більше мандрівників. Нові 144 км шляхів у Сколівських Бескидах - це майже втричі більше, аніж ми змогли ознакувати торік», – розповів заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Холод.

Як зазначили в управлінні туризму та курортів Львівської ОДА, через великий запит на відпочинок в Карпатах є чимале навантаження на природні території.

Відтак, проєкт ознакування шляхів активного та екологічного туризму надає чудову можливість для безпечних туристичних подорожей, а також відіграє важливу роль у збереженні природних територій нацпарку.

«У 2019 році було ознаковано 60 км шляхів активного й екологічного туризму. Цього року ми ознакуємо втричі більше. Запрошуємо туристів мандрувати Львівщиною. І робимо все, аби це було зручно», – зазначила начальниця управління туризму і курортів облдержадміністрації Наталя Табака.

В межах проєкту «Проведення спеціальних заходів розвитку рекреаційної інфраструктури та мережі шляхів активного та екологічного туризму з метою запобігання пошкодженню природних комплексів НПП «Сколівські Бескиди» передбачено ознакування шляхів активного та екологічного туризму навколо НПП «Сколівські Бескиди» встановлення навігаційних знаків та інформаційних стендів, виготовлення картосхем в тому числі електронні карти шляхів.

Leopolis.news