logo
26/10
24/10
22/10
20/10
19/10
18/10
15/10
2 ...

У Жовкві пройде форум можливостей #Не_Формат

09-09-2020 21:39313

У Жовкві пройде форум можливостей #Не_Формат
Фото: ЛОДА

Львівський обласний молодіжний центр за підтримки Львівської обласної державної адміністрації організовують форум можливостей #Не_формат, який відбудеться 10 жовтня цього року у м. Жовква на території Літнього молодіжного простору «Літній театр», який розташований у центральній частині міського парку.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

Форум покликаний відкрити можливості для молоді Львівщини та сприяти позитивним змінам у суспільстві. Основною метою є мотивація та активізація молоді Львівської області до створення власних ініціатив, які у майбутньому позитивно вплинуть на громади. Орієнтовна кількість учасників – 150. Захід відбуватиметься із дотриманням карантинних обмежень та рекомендацій МОЗ на період карантину.

Весь форум працюватиме у 4 платформах: мотиваційна, навчальна, культурна, практична. Також під час обідньої перерви буде працювати громадське кафе Львівщини, де молодь та молодіжні працівники зможуть ознайомитися із новими можливостями та налагодити співпрацю. У програмі близько 20 спікерів із всієї Львівщини, серед них: державні службовці, представники бізнесу, психологи, працівники молодіжних центрів та громадські діячі, солісти музичних гуртів, та багато інших.

Участь у форумі безкоштовна, за умови попередньої реєстрації. Контактна особа: Мокрій Христина, +380975550889.

Додаткову інформацію можна отримати у соціальних мережах фейсбук та інстаграм або написавши на пошту: forummozhlivostei@gmail.com. 

Leopolis.news