logo
20/10
18/10
17/10
16/10
13/10
12/10
2 ...

Львівські медики вперше виконали одну з найскладніших операцій – видалення пухлини з шиї

10-09-2020 19:14408

Львівські медики вперше виконали одну з найскладніших операцій – видалення пухлини з шиї
Фото: Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги міста Львова

Спеціалісти Центру хірургії Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова виконали першу операцію з видалення масивного пухлиного процесу бокової поверхні шиї.

Як наголосили у пресслужбі медзакладу, це одна з найскладніших операцій, які взагалі проводять на органах шиї.

Пацієнту, якого прооперували львівські медики, 41 рік.

«Приїхав до нас із Рівненщини. Адже ще раніше дізнався, що наші хірурги беруться за вкрай складні випадки, коли в інших установах, в тому числі онкологічних іноді уже не готові продовжити лікування. Так було в цьому випадку. Пацієнт приїхав з пухлинниим процесом бокової поверхні шиї (привушної слинної залози) з тотальним ураженням лімфовузлів білатерально, після восьми місяців від початку захворювання», – йдеться у повідомленні.

Пацієнтові провели дообстеження – МРТ, КТ з контрастуванням, трепанбіоасію з патоморфологічним та імуногістохімічним дослідженням препарату – та верифікували недиференційовану карциному.

«За результатом обстеження хірурги провели операцію Крайля, видаливши пухлину з лімфовузлами та прилягаючими структурами, вагою більше 1 кг. Сьогодні пацієнт почуває себе добре, сповнений сил та енергії боротись далі за життя», – повідомляють у медзакладі.

Leopolis.news