logo
18/10
17/10
16/10
13/10
12/10
11/10
2 ...

Львівський медуніверситет отримав відзнаки на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2020»

11-09-2020 10:50324

Львівський медуніверситет отримав відзнаки на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2020»

Нещодавно у Києві відбулися головні події освітньої галузі України – Одинадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» й виставка освіти за кордоном «World Edu».

Цей захід був перенесений з 12-14 березня у зв’язку з введенням на всій території України карантину з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, інформує відділ комунікації і промоції. 

Організувала й провела виставку компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. Привітання учасникам, організаторам і гостям надіслали Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, заступник міністра освіти і науки України Любомира Мандзій, президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень.

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького було удостоєно почесних відзнак: 

  • Гран-Прі «Лідер вищої освіти України»
  • Диплому за активну участь у презентації досягнень із модернізації національної освіти
  • Сертифікату «Якість наукових публікацій» (відповідно до рейтингу міжнародної наукометричної бази даних SciVerse Scopus, на підставі індекса Гірша у Scopus – h-індекс).

Ректора ЛНМУ імені Данила Галицького, академіка НАМН України, професора Бориса Зіменковського нагороджено Почесною грамотою за активну участь у розвитку сучасної національної системи освіти.

Довідка. Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю ділової програми з найбільш актуальних і важливих питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів є найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні. Цьогоріч виставка представила 583 заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи, заклади професійної (професійно-технічної) освіти, загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, органи державного й регіонального управління, місцевого самоврядування, навчально-методичних (науково-методичних) центри, виробники й постачальники засобів навчання, проєктів, сучасних програм і рішень для сфери освіти й науки, видавництва тощо.

Для учасників виставки були проведені рейтинговий виставковий конкурс і конкурс із 8 тематичних номінацій. На конкурси подано 560 робіт. Експертну оцінку якості робіт проводили науковці й фахівці Інституту педагогіки, Інституту інформаційних технологій і засобів навчання,  Університету менеджменту освіти, Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка Національної академії педагогічних наук України й державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Leopolis.news