logo
30/09
27/09
24/09
23/09
22/09
21/09
15/09
14/09
01/09
30/08
28/08
2 ...

Представники ЛОДА розповіли жителям Сокальщини про тренди сільського і зеленого туризму

14-09-2020 20:22200

Представники ЛОДА розповіли жителям Сокальщини про тренди сільського і зеленого туризму
Фото: transkarpatia.net

Управління туризму та курортів Львівської ОДА разом із Агенцією регіонального розвитку організували спільну зустріч із представниками сільської ради Домашева Сокальського району та мешканцями довколишніх сіл. Розповіли про виклики, перспективи та тренди у сільському й зеленому туризмі. 

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

У межах семінару заступник начальника управління-начальник відділу розвитку туризму та курортів Тарас Лозинський, поінформував, про те, що потрібно для організації сільського зеленого туризму та які основні види послуг фермери та місцеві жителі можуть надавати туристам.

«Національна туристична організація України проголосила 2020-й роком сільського туризму. Він досить популярний, бо мешканці великих міст втомились від урбаністики, багатоповерхівок. Раді втекти до чистих територій, де є можливість прогулятися екошляхами, скуштувати локальних продуктів, взяти участь у кулінарних майстер-класах. А це якраз те, що є в селах. Також важливим для самих мешканців є підвищення культурно-пізнавального рівня, збереження спадщини, їхніх традицій, фольклору. Це ті речі, які будуть важливими для туриста», - наголосив Тарас Лозинський.

Агенція регіонального розвитку презентувала можливості залучення фінансової безповоротної допомоги для реалізації різноманітних проєктів, зокрема у галузі туризму. Проєктний менеджер Ірина Коваль розповіла про грантові можливості, завдяки яким можна розвивати сільські території, успішні кейси втілення проєктів.

Leopolis.news