logo
28/09
25/09
24/09
23/09
22/09
2 ...

У Львові відкриють виставку, присвячену п’ятиріччю галереї ЛНАМ

15-09-2020 08:43203

У Львові відкриють виставку, присвячену п’ятиріччю галереї ЛНАМ
Фото: організаторів

Лише сьогодні, 15 вересня, в подвір’ї Львівської національної академії мистецтв діятиме унікальна експозиція – «П’ЯТЬ років/ ОДИН день». На одноденній виставці представлять роботи молодих митців, які працюють в різних напрямках сучасного мистецтва та реалізують персональні проєкти у галереї академії.

Про це повідомляють організатори.

Захід присвячений до п’ятої річниці діяльності артпростору – галереї ЛНАМ. Виставка відбудеться в подвір’ї академії мистецтв з 10:00 до 18:00 за адресою вул. Кубійовича 35Б. Проєкт реалізується в рамках «Комунікаційної кампанії галереї ЛНАМ» за підтримки Українського культурного фонду. 

Відвідувачі виставки мають унікальну можливість лише за ОДИН день побачити результати П’ЯТИ років творчості молодих митців випускників академії мистецтв, персональні виставки яких були презентовані у галереї ЛНАМ від 2015 року до сьогодні. Мета заходу надихнути та мотивувати студентів на активну творчість під час навчання, адже кожен з них в майбутньому має унікальну можливість організувати персональний проект у галереї. 

Як зазначають куратори галереї ЛНАМ: «Виставка «П’ЯТЬ років/ ОДИН день» відбудеться одночасно із початком навчального року для першокурсників академії мистецтв 2020. Вона комплексно продемонструє творчість випускників та стане своєрідним знайомством вступників з фаховою спільнотою, змістом мистецтва та новими аудиторіями. З початку діяльності галереї, у 2015 році, куратори завжди розвивали не лише внутрішній експозиційний простір, але максимально залучали подвір’я галереї. Завжди прагнули щоб у ньому вирувало мистецьке життя. Саме така мистецька акція якнайкраще продемонструє творчість та досягнення випускників ЛНАМ».

До експозиції увійдуть твори молодих та перспективних художників, випускників ЛНАМ. Серед них: Макар Москалюк, Ліля Студницька, Дзвінка Загайська, Ольга Кузюра, Ксенія Жижій, Маріанна Вахняк, Роман Хрущ, Зірка Савка, Петро Грицюк, Руслан Лучко, Ян Левша, Ольга Баландюх, Микола Курилюк, Артур Солецький, Ольга Якторович, Гейза Дьорке, Олег Філевич, Наталя Пігула, Марія Уторова, Анна Варшаська, Інні Делієва та ін. 

Галерея ЛНАМ – перший у Львові артпростір, для підтримки та популяризації творчих ініціатив молоді. Сучасно обладнана галерея, заснована як підрозділ Львівської національної академії мистецтв, є своєрідним «інкубатором» авторських та колективних проектів студентів та випускників Академії. 

Проєкт «Комунікаційна кампанія галереї ЛНАМ» отримав підтримку Українського культурного фонду та приурочений до п’ятиріччя діяльності галереї та має на меті посилити її просвітницьку функцію, суттєво розширити кола аудиторій та популяризувати професійне молоде мистецтво львівської школи серед широких мас. 

Виставка буде представлена в подвір’ї ЛНАМ за адресою вул. Кубійовича 35Б,  лише один день, 15 вересня з 10:00 до 18:00. 

Leopolis.news