logo
21/09
15/09
14/09
01/09
30/08
28/08
27/08
26/08
25/08
20/08
19/08
2 ...

В Україні запустили сайт для тих, хто планує подорож за кордон

15-09-2020 15:14265

В Україні запустили сайт для тих, хто планує подорож за кордон
Фото: ua.depositphotos.com

В Україні запустили нову інформаційну сторінку, де можна дізнатися усю актуальну інформацію щодо правил в'їзду до іноземних країн для українців.

 

Як повідомляє УНІАН, автором проекту стало об’єднання представників туристичної трансформації України VISIT Ukraine, сторінку можна знайти за посиланням.

Як зазначають у Facebook VISIT Ukraine, зокрема, на сторінці можна знайти наявний перелік зі 195 держав, по кожній з яких є 4 інформаційні блоки:

  • режим тимчасового в’їзду
  • режим тимчасового транзиту
  • особливості по країні
  • корисні контакти

Сторінка має три мовні версії – українську, російську чи англійську.

Далі, пояснюють розробники, в рядку пошуку слід ввести назву країни, до якої планується візит.

Принцип пошуку вони розписують на прикладі Єгипту:

  • Ми бачимо, що в’їзд громадянам України дозволено, але за умови надання сертифікату з негативним результатом ПЛР-тесту, зробленого не пізніше, ніж за 72 години до прибуття, що відповідає певним вимогам. Також громадянам, які прибуватимуть до аеропортів курортних міст Хургада, Шарм ель-Шейх, Марса-Алам та Таба та не матимуть при собі готового сертифікату тесту, буде дозволено провести тестування безпосередньо після прибуття в ці чотири аеропорти.
  • Транзитний перетин країни також вільний, а всі подорожуючі звільняються від візового збору до 31 жовтня 2020 року.
  • Якщо туристу потрібна додаткова інформація, в блоці Контакти є номер гарячої лінії, адреса, електронна пошта та сайт Посольства України в Єгипті.

Також у VISIT Ukraine представили відео, за допомогою якого можна ознайомитися з правилами перебування в аеропортах та містах.

Leopolis.news