logo
27/09
2 ...

Мешканців Львівщини запрошують долучитись до Всесвітнього Дня прибирання

16-09-2020 18:21121

Мешканців Львівщини запрошують долучитись до Всесвітнього Дня прибирання
Фото: ЛОДА

Традиційно у треті вихідні вересня мільйони волонтерів по всьому світу долучаються до глобального прибирання планети, щоб своїми діями не лише зменшити кількість сміття, але й показати приклад іншим.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

Департамент екології Львівської облдержадміністрації запрошує усіх долучитися до ініціативи Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine» щодо проведення на території області Всесвітнього Дня прибирання та ініціативи Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Велике прибирання» берегів річок.

19 вересня представники влади разом з активістами у різних куточках країни вийдуть на екологічні толоки.

До акцій на Львівщині долучиться заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Руслан Стрілець.

Долучитися до акції може кожен, й не обов’язково у визначених місцях. Достатньо організувати «сімейні толоки»: 19 вересня всією сім’єю прийдіть на улюблене місце відпочинку на природі та зробіть його чистим.

Робіть фото «до та після», знімайте відео, та діліться своїми здобутками у соцмережах зазначивши хештеги #worldcleanupday #всесвітнійденьприбирання та #ЯприбравТвояЧерга і ставайте частиною екологічно свідомої спільноти.

В умовах адаптивного карантину пам’ятаймо про дотримання усіх карантинних норм, правил техніки безпеки, соціальної дистанції та наявності засобів захисту (маски, рукавички).

Leopolis.news