logo
24/10
22/10
20/10
19/10
18/10
15/10
14/10
2 ...

У Львівській академії мистецтв пройшла презентація каталогу мистецьких подій, присвячена 5-річчю галереї (ФОТО)

17-09-2020 15:31294

У Львівській академії мистецтв пройшла презентація каталогу мистецьких подій, присвячена 5-річчю галереї (ФОТО)
Фото: ЛНАМ

Цього тижня в галереї Львівської національної академії мистецтв презентували каталог до п’ятиріччя діяльності молодіжного артпростору. У виданні представили всі мистецькі події галереї ЛНАМ за період з 2015 року до сьогодні. Каталог видали двома мовами. Також його можна переглянути в розширеній версії на сайті ЛНАМ. Проєкт реалізований за підтримки Українського культурного фонду.

Про це повідомляють організатори.

Двомовний каталог обсягом 142 сторінки, має розширену інтерактивну онлайн версію із детальними фотозвітами, відгуками та рефлексіями мистецтвознавців. Переглянути її можна на офіційному сайті ЛНАМ. Кожна виставка в каталозі містить QR-код, який скеровує на детальний фотозвіт на сайті.   

Як зазначають організатори: «Каталог став для нас певною відправною точкою для розвитку комплексного комунікаційного проєкту. Ми працюємо насамперед над промоцією як нашої галереї, так і молодого мистецтва й фахової мистецької освіти загалом». 

«Каталог «5 років галереї ЛНАМ» це фіксація п’ятирічної діяльності нашого артпростору. Цей  час був сповнений яскравими подіями та проєктами, які вже зайняли своє місце в хронології мистецькому життя Львова і заслуговують увійти в історію», – додають співкуратори проєкту. 

«Комунікаційна кампанія галереї ЛНАМ» – проєкт, що отримав підтримку Українського культурного фонду та приурочений до 5-тиріччя діяльності галереї. На меті проєкту посилити просвітницьку функцію галереї ЛНАМ, суттєво розширити кола аудиторій та популяризувати професійне молоде мистецтво. 

Нагадуємо, що галерея ЛНАМ – некомерційний артпростір при ЗВО для підтримки творчих ініціатив молоді, який провадить активну та неперервну діяльність протягом останніх 5 років.

У зв’язку із карантинними обмеженнями, презентація відбулась у закритому форматі. Мистецькі інституції України можуть отримати безкоштовну копію каталогу. Для цього слід звернутись зі запитом на пошту gallery@lnam.edu.ua

Leopolis.news