logo
24/10
23/10
22/10
21/10
20/10
2 ...

«За майбутнє» – серед лідерів електоральних уподобань українців

17-09-2020 16:48218

«За майбутнє» – серед лідерів електоральних уподобань українців

Політична партія «За майбутнє», створена лише у травні цього року, уже здобула електоральне лідерство в регіонах України.

 

Про це свідчать результати опитування соцгрупи «Рейтинг», проведеного 12 – 15 вересня 2020 року.

За результатами агрегованого рейтингу партій на місцевих виборах партію «За майбутнє» підтримує 5,8% українців. Це результат дозволяє партії входити в п’ятірку лідерів виборчих перегонів цього року. Рейтинг є сумою усіх результатів політичних сил на виборах в обласну раду кожної області. Сукупно в рейтинг потрапило 65 різних партій, з яких переважна більшість – місцеві партії, які балотуються в одну, або кілька обласних рад.

Опитування проведено 12-15 вересня. Вибіркова сукупність: 5000 респондентів. Метод опитування: CATI computer-assisted telephone interviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера, на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 1,4%.

За результатом закритих соціологічних  досліджень, у Львові рейтинг «За майбутнє» становить 4,2%, а до Львівської обласної ради – 5,5%.

Крім цього, політсила «За майбутнє» стала абсолютним фаворитом на Волині. На виборах до обласної ради серед тих, хто буде голосувати та визначився із вибором, партію готові підтримати 37,8% виборців. У партії «Слуга народу», яка йде другою, – лише 12% підтримки.

На виборах до Івано-Франківської обласної ради політичну силу готовий підтримати кожен п’ятий виборець – 19,2% від загальної кількості виборців. Це другий показник в області.

До Тернопільської облради «За майбутнє» підтримує 15% населення – третій показник серед інших політсил. Також партія лідирує на Черкащині. «За майбутнє» посідає 1 місце в рейтинг до обласної та Черкаської міської ради, а мер Черкас – Анатолій Бондаренко, згідно з останніми рейтингами, перемагає у першому турі.

Політична партія «За майбутнє» була створена 20 травня 2020 року. Лідером політсили є чинний народний депутат Ігор Палиця. 

Leopolis.news