logo
20/10
2 ...

Програма розвитку ООН запустить в Україні навчальні програми для депутаток місцевих рад

18-09-2020 13:47245

Програма розвитку ООН запустить в Україні навчальні програми для депутаток місцевих рад
Фото: pon.org.ua

Програма розвитку ООН в Україні після жовтневих виборів 2020 року планує запустити офлайн та онлайн навчальні програми для депутаток місцевих рад. Для того, щоб навчальні програми були цікавими та корисними проводиться збір пропозицій щодо наповнення. Кожен бажаючий може стати співрозробником програми, долучившись до опитування щодо навчальних потреб жінок-депутаток.

 Про це повідомляє Офіс реформ у Львівському РВ АМУ .

Щоб долучитися, необхідно заповнити анкету, перейшовши за посиланням http://bit.ly/deputatka. На основі відповідей буде побудований навчальний курс, доступний усім.

Програма розвитку ООН в Україні реалізує проєкт з підвищення ролі жінок у місцевій політиці та прийнятті рішень. Проєкт, який триватиме з серпня 2020 року до липня 2021 року, також має на меті підвищити поінформованість громадськості про необхідність повної, рівної, вільної та демократичної участі жінок на рівних умовах із чоловіками в політичному та громадському житті. Проєкт передбачає комунікаційну кампанію та запуск онлайн-курсу.

Ця ініціатива є частиною комплексної підтримки реформ у сфері демократичного врядування, що її надає ПРООН, та покликана розширити політичну участь жінок у країні.

Leopolis.news