logo
30/10
29/10
28/10
2 ...

Львівський осередок «ЗА МАЙБУТНЄ» затвердив список кандидатів на місцеві вибори

20-09-2020 19:49501

Львівський осередок «ЗА МАЙБУТНЄ» затвердив список кандидатів на місцеві вибори
Фото: зі сторінки у Facebook

На конференції обласної організації партії «ЗА МАЙБУТНЄ» 20 вересня затвердили список кандидатів до органів місцевого самоврядування на Львівщині.

Про це повідомляє пресслужба Львівського обласного партійного осередку політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

Першим номером у списку до Львівської обласної ради обрано діючого народного депутата України, співголову депутатської групи «Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» Тараса Батенка.

Перша десятка «ЗА МАЙБУТНЄ» до Львівської облради виглядає наступним чином: Тарас Батенко, Володимир Саган, Тарас Подвірний, Тетяна Бей, Галина Степанюк-Телішевська, Юрій Раделицький, Ярослав Пелиховський, Анастасія Пляцок, Роман Васьків, Олександра Шиманович.

Першим номером у списку до ради Львівської територіальної громади обрано діючого депутата Львівської міської ради Ігора Телішевського.

Перша десятка «ЗА МАЙБУТНЄ» до Львівської ОТГ виглядає наступним чином: Ігор Телішевський, Любомир Босаневич, Михайло Катрук, Катерина Батенко, Ірина Юзик, Галина Мельник, Марія Марущак, Тетяна Афанасьєва, Федір Осим, Олександр Бурій.

«Ми ведемо в органи місцевого самоврядування достойних та професійних людей. Це місцеві лідери, які не на словах, а на ділі довели свою порядність та ефективність. Ми готові взяти влади у свої руки та навести лад у всіх сферах – від економіки та інфраструктури до екології та культури», - наголосив народний депутат України Тарас Батенко.

Крім цього, на зборах було прийнято рішення про балотування Ігоря Телішевського на посаду голови Львівської ОТГ.

Leopolis.news