logo
24/10
23/10
22/10
21/10
20/10
2 ...

«Голос» представив команду кандидатів на місцеві вибори у Львівській області

22-09-2020 13:421318

«Голос» представив команду кандидатів на місцеві вибори у Львівській області

Львівська обласна територіальна організація Політичної Партії «Голос» на своїх перших місцевих виборах висунула команду в обласну раду, у сім районних рад Львівської області і 45 команд в ОТГ, у тому числі – у Львівську.

 

«Голос» також затвердив 12 кандидатів на голів ОТГ – у Львові, Пустомитах, Давидові, Зимній Воді, Солонці, Жидачеві, Ходорові, Миколаєві, Новояворівську, Яворові, Райлові та Бориславі, повідомляє прес-служба організації. 

Перша п’ятірка до Львівської міської ради - заступник керівника відділу розвитку Українського католицького університету Андрій Курочка, керівник Комітету підприємців Львівщини Андрій Дячишин, юрист та експерт з супроводу інвестицій Віталій Троць, засновниця ГО “Обійми маму” на підтримку матерів онкохворих дітей, генеральна менеджерка “Вінтаж бутік готелю” Марія Чижишин, керівниця освітнього проєкту "Школа вільних та небайдужих" Вікторія Христенко. 

Перша п’ятірка до Львівської обласної ради - підприємець, засновник компанії "Компресорні Технології", громадський діяч, пластун Ростислав Добош, підприємець-ресторатор, громадський діяч Северин Хобзей, юристка, волонтерка, керівниця Львівського осередку "Пласту" Іванна Герус, юристка IT компанії SoftServe Наталія Галецька, підприємець, керівник ТОВ "Екран-Вікносвіт", громадський активіст та меценат Мирослав Карпінський. 

У партії налаштовані перемагати, адже соціологія показує позитивну динаміку росту рейтингів політичної сили по всій країні. Запит саме на «Голос» закономірний, адже виборець не хоче ані старих політиків, які десятиліттями займають свої крісла, ані аматорів, які прийшли до влади рік тому. 

“Маємо шалену підтримку людей в регіонах, за останні кілька місяців відкрили 23 нових осередків на Львівщині, сформовані потужні команди у кожному районі Львова, діяльність партії підтримують волонтери», - розповів Ярослав Рущишин. Сам лідер кандидує на посаду міського голови Львівської ОТГ.  

Ярослав Рущишин - народний депутат, громадський діяч, меценат. У минулому - успішний підприємець, який створив тисячі робочих місць у Львові. 

На конференції партія представила програми розвитку Львова та Львівщини «Діємо разом». План дій передбачає впровадження нової якості політики, головна мета – завести у регіон інвестиції та збільшити заможність мешканців нових об'єднаних громад. Фінансові ресурси дадуть змогу розвивати освіту і науку, медицину, культуру, інфраструктуру. Також у партії вважають важливим подбати про якісне дозвілля молоді.  

За 11 місяців у парламенті фракція «Голосу» зробила більше, ніж будь-яка інша фракція поза монобільшістю. Депутати «Голосу» розробили “Стратегію холодної деокупації Криму та Донбасу”, відстояли продовження санкцій щодо російських пропагандистських майданчиків, забезпечили прийняття закону про захист медиків, антикризові закони, запустили ініціативу  “Діємо разом”, що досі допомагає лікарям та шпиталям.