У Самбірській районній раді «Батьківщина» зазіхнула на монобільшість

http://leopolis.news/post/29161/u-sambirskiy-rayonniy-radi-batkivshchyna-zazihnula-na-monobilshist

25/09/2020

Політична сила – ВО «Батьківщина» в цьому новоутвореному представницькому органі планує мати монобільшість. Адже її первинні організації висунули саме стільки кандидатів і сподіваються на перемогу.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news з посиланням на Михайла Цимбалюка – народного депутата України, голову Львівської обласної організації ВО «Батьківщина».

За словами Михайла Цимбалюка, «Батьківщина» йде на місцеві вибори під гаслом «Єдина надійна команда». Таку ми сформували на теренах тепер вже колишніх Самбірського, Старосамбірського та Турківського районів. Кандидатами до новоутвореної ради запропоновані сильні, досвідчені та фахові люди. Вони здатні виконувати програму партії, працювати на зміни, майбутній розвиток своїх територій та держави.

«Але насамперед кожен з кандидатів від «Батьківщини», – зазначив Михайло Цимбалюк, – налаштований відповідально робити свою справу з думкою про інтереси громади, держави, якою хочемо пишатись. Саме місцеві вибори та нові люди при владі, а депутат – це і є влада, можуть кожному дати надію на зміни».

Нагадаємо, що на основі адміністративної реформи до складу Самбірського району увійдуть Старосамбірський та Турківський райони. Їхні громади й обиратимуть депутатів до нової Самбірської райради.

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news.