logo
28/10
2 ...

Кредобанк приєднався до Пакту заради молоді-2025

25-09-2020 13:40224

Кредобанк приєднався до Пакту заради молоді-2025
Фото: пресслужба АТ «Кредобанк»

Кредобанк став одним із перших підписантів оновленого Пакту заради молоді-2025 – ініціативи Міністерства молоді та спорту України, Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та українського бізнесу про партнерство заради створення нових робочих місць для талановитої молоді. Оновлений Пакт є продовженням ініціативи «Всеукраїнський пакт заради молоді-2020», учасником якої Кредобанк був з 2016 року.

Про це повідомляє пресслужба АТ «Кредобанк».

Особливістю нового Пакту заради молоді-2025 є те, що його новим пріоритетом стане менторство від роботодавців. Менторство — це універсальний інструмент передачі досвіду від успішних фахівців молоді, а також можливість розвитку співробітників компаній. У межах Пакту буде створено Всеукраїнську менторську платформу, яка має на меті зруйнувати бар’єри та стереотипи, а також відкрити доступ до можливостей для молоді з різних регіонів, зокрема вразливих категорій.

«Участь у Всеукраїнському Пакті заради молоді-2020 для Кредобанку не лише стала проявом корпоративної соціальної відповідальності, а й дала можливість залучити до роботи в банку талановитих молодих людей. Завдяки розширенню партнерства з вищими навчальними закладами та програмі працевлаштування студентів та випускників «Абсольвент» банк став привабливим місцем для працевлаштування молодих людей – щороку банк стає першим робочим місцем для близько 15% від прийнятих нових працівників. Ми продовжуємо роботу в рамках Пакту та надалі розвиватимемо можливості для талановитої молоді», – говорить директор департаменту управління персоналом АТ «Кредобанк» Олена Скиба.

Кредобанк підписав Український пакт заради молоді-2020 у квітні 2016 року. Відповідно до умов пакту, компанії-підписанти брали на себе добровільні зобов’язання сприяти створенню до 2020 року мінімум 100 партнерств між бізнесом та освітнім сектором, а також забезпечити 10 000 місць для стажування та першої роботи молоді. За майже 5 років Пакт підписали топ-менеджери 148 компаній, серед яких провідні банки, телекомунікаційні й торговельні компанії, великі виробничі підприємства, а також місцевий малий та середній бізнес. Було створено 45 тисяч місць для стажування та першої роботи молоді.

Завдяки спільним зусиллям роботодавців, держави, громадськості та міжнародних партнерів Ініціатива Пакту була визнана CSR Europe однією з найкращих практик для молоді у Європі, а глобальна ініціатива ООН Decent Jobs for Youth назвала Пакт одним із найкращих прикладів реалізації Цілі сталого розвитку № 8 у світі. У рамках Пакту Кредобанк запровадив щорічну програму працевлаштування студентів та випускників вищих навчальних закладів «Абсольвент», яка у 2016 році була відзначена подякою Міністерства молоді та спорту, а у 2018 році перемогла у номінації «Гідна праця та економічне зростання» Всеукраїнського конкурсу кейсів з корпоративної соціальної відповідальності за 2017 рік від центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності».

Довідка:

АТ «КРЕДОБАНК» заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до системно важливих банків та входить до фінансової групи PKO Bank Polski – найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи – найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, найстійкіший з 48 банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (листопад 2018 р.).

«КРЕДОБАНК» пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України. Банк активно кредитує роздрібних клієнтів та малий і середній бізнес, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг».

Leopolis.news