logo
28/10
2 ...

Драйв та закарпатська енергетика: у Львові відбудеться осінній концерт гурту «Рокаш» (ВІДЕО)

25-09-2020 13:51314

Драйв та закарпатська енергетика: у Львові відбудеться осінній концерт гурту «Рокаш» (ВІДЕО)
Фото: пресслужба артиста

30 жовтня о 19:00 у клубі «Малевич» відбудеться «Осінній концерт» гурту «Рокаш».

Про це повідомляє пресслужба артиста.

Цей концерт є першим сольним виступом у Львові після тривалої перерви, адже востаннє гурт виступав тут ще в лютому, перед запровадженням карантину.

Лідер «Рокашу» Віктор Янцо розповів, що Львів та місцева публіка допомогли артистам вийти на велику сцену. Тому Рокаш чекає від тих, хто прийде у Малевич, не меншої підтримки, ніж на попередніх концертах.

Також Віктор Янцо пообіцяв, що 30 жовтня на шанувальників гурту чекають сюрпризи, зокрема знайомство із новим учасником Рокашу.

«Зараз працюємо над новими треками, також вийде відеоробота на нову пісню, експериментуємо з новим звучанням колективу. Це можна буде почути на концерті, який відбудеться у Львові», - сказав лідер гурту «Рокаш».

Квитки на концерт можна придбати тут: https://gastroli.ua/en/tickets/rokash-osinnii-kontsert/buy

Довідково:

Рокаш - це гурт, який створив свій власний музичний стиль «підкарпатський рок» і одним з перших вивів закарпатський діалект на велику сцену.

За багато років праці колектив записав 4 альбоми, випустив майже 30 кліпів та відіграв сотні концертів, в тому числі і за океаном. А головне - здобув тисячі відданих шанувальників своєї музики.

Концерти гурту «Рокаш» - це завжди драйвове і щире енергетичне дійство, яке переносить слухача до карпатських гір, сповнених народних співанок, легінської сили і дівочої вроди. Потужні гітарні рифи і розгорнуті фортепіанні партії не дають нікому встояти на місці. Усі слухачі відзначають, що живий виступ гурту вражає набагато більше за аудіозапис.

Leopolis.news