logo
29/10
2 ...

Окупанти заблокували КПВВ «Мар’їнка» – ДПСУ

25-09-2020 21:06175

Окупанти заблокували КПВВ «Мар’їнка» – ДПСУ

Протягом останнього тижня КПВВ «Станиця Луганська» в обох напрямках перетнуло 19 тисяч 663 особи. Водночас на Донецькому напрямку окупанти продовжують блокувати перетин лінії розмежування.

 

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

«Пропускні операції у контрольному пункті в’їзду-виїзду «Станиця Луганська» здійснюються щоденно. За тиждень в цьому КПВВ на тимчасово окуповану територію України прослідували 10 889 осіб, а на контрольовану територію 8774 осіб», - йдеться в повідомленні.

Разом з тим зазначається, що російські збройні формування продовжували блокування руху людей через гуманітарні дорожні коридори з тимчасово окупованою Донеччиною. Так, навпроти контрольного пункту «Новотроїцьке» за тиждень окупанти розблоковували рух двічі. У цей період 166 громадян та 23 транспортні засоби потрапили на контрольовану територію, водночас 467 громадян та 61 транспортний засіб прослідували до тимчасово окупованої території України.

Рух через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Мар’їнка» був повністю заблокований з боку окупантів.

Крім того, цього тижня через КПВВ «Новотроїцьке» до тимчасово окупованого Донецька прослідували 8 вантажних автомобілів з гуманітарною допомогою від Міжнародного комітету Червоного Хреста. Для потреб цивільного населення міжнародна організація направила продуктові та гігієнічні набори, будівельні матеріали. Загальна вага гуманітарного вантажу склала понад 171 тонну.

Leopolis.news