logo
20/10
2 ...

На Львівщині судитимуть лікарку, через недбалість якої вагітна втратила дитину

01-10-2020 10:01276

На Львівщині судитимуть лікарку, через недбалість якої вагітна втратила дитину
Фото: UkrMedia

За неналежне виконання професійних обов'язків, що спричинило тяжкі наслідки, 49-річній акушеру-гінекологу загрожує покарання – позбавлення волі на строк до двох років.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Як встановили слідчі Буського відділення поліції за процесуального керівництва Радехівської місцевої прокуратури Львівської області, у вересні 2018 року до лікарні поступила 29-річна вагітна жінка. Для подальшого обстеження та ведення пологів їй було призначено 49-річну лікарку, акушер-гінеколога.

Достовірно знаючи, що у пацієнтки є переношена вагітність, медик не провела необхідні у цьому випадку обстеження та неправильно обрала очікувальну тактику, що призвело до загибелі плоду, що було підтверджено висновком відповідної експертизи.

Слідчі повідомили 49-річній лікарці про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.140 (Неналежне виконання професійних обов'язків медичним або фармацевтичним працівником внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки для хворого) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, - позбавлення волі на строк до двох років.

Leopolis.news