logo
18/10
17/10
16/10
13/10
12/10
11/10
2 ...

У Львові проходить Конгрес Світової Федерації Українських Лікарських Товариств

01-10-2020 17:55155

  У Львові проходить Конгрес Світової Федерації Українських Лікарських Товариств
Фото: Львівської міської ради

Впродовж 1−3 жовтня у Львові відбувається XVIII Конгрес Світової Федерації Українських Лікарських Товариств. Відкриття конгресу проходить в дзеркальній залі Львівської опери 1 жовтня. Саме цього дня 110 років тому у 1910 році у Львові було засноване Українське Лікарське Товариство.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Цього року конгрес відбуватиметься у віддаленому форматі (дистанційно зі Львова та інших міст світу — Києва, Одеси, Нью-Йорка, Торонто, Лондона, Барселони, Сіднея). Протягом трьох днів близько 700 лікарів з України і українських лікарів з 10 країн світу візьмуть участь у 14 симпозіумах конґресу.

Світова Федерація Українських Лікарських Товариств (СФУЛТ) — єдина у світі українська лікарська громадська організація міждержавного значення, що історично постала на теренах зарубіжжя.

СФУЛТ було створено у 1977 році за ініціативи українського лікарського товариства Північної Америки (УЛТ ПА), яке з 1950 року об'єднує лікарів США і Канади. Її метою є об'єднання лікарів світу — вихідців з України задля служіння на благо своєї батьківщини і на користь українських лікарів, які були вимушені жити за кордоном. На сьогодні осередки СФУЛТ є у Північній Америці (США і Канада), Бразилії, Німеччині, Великій Британії, Франції, Болгарії, Словаччині, Чехії, Польщі, Росії, Австралії, Австрії, ще в ряді країн іде процес організації товариств.

Leopolis.news