logo
29/10
27/10
15/10
10/10
09/10
07/10
06/10
02/10
01/10
30/09
2 ...

На Львівщині дебатували щодо туризму і культури в умовах COVID-19

01-10-2020 21:30261

На Львівщині дебатували щодо туризму і культури в умовах COVID-19
Фото: Львівська ОДА

Сьогодні, 30 вересня, у палаці Потоцьких Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького відбулися дебати на тему: «Культура і туризм в умовах COVID 19: нові реалії». Організатор - аналітична група ГО «Європейський діалог» на чолі з керівником Олександром Софієм.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

Участь у заході взяли представники влади, зокрема, начальниця управління туризму і курортів Львівської ОДА Наталя Табака, експерти музейної справи, туризму, а також освітяни. Слухачами дискусії також були студенти Львівського торговельно-економічного університету.

«Не залежно, чи це історичне місто Жовква, чи напрямок Карпат, туристи завжди обирають відвідання місць, пов’язаних із видатними подіями та особистостями, а також об’єктами історико-архітектурної спадщини. Багато відіграє атмосфера місцевості, а місцеве населення має бути готове до прийому гостей, розуміти цінність і багатство пам'яток, які в них зосереджені», наголосила Наталя Табака.

Керівниця управління розповіла: «Ми готуємо нову програму розвитку туризму, курортів і рекреації на період 2021-2023 років у тісній кооперації із департаментом з питань культури, національностей та релігій, а також департаментом архітектури та розвитку містобудування з фокусом на культуру і з врахуванням того, що на Львівщині 80% туристичних програм базуються на відвідуванні об’єктів культурної та архітектурної спадщини, на місця, де зазвичай було багато туристів, а зараз маємо завантаженість менше 20%». 

За її словами, із новим форматом подання інформації музейні установи і культурні об'єкти можуть повернути туристів, бути «магнітами», власне, в тих містах, де завантаженість менша 20%.

«Наше завдання – створювати цікаві культурні і туристичні продукти, коли б туристи хотіли повертатися до тих місць, де вже бували», резюмувала Наталя Табака.

Leopolis.news