logo
23/11
21/11
20/11
19/11
18/11
17/11
16/11
12/11
2 ...

Іван Собко оглянув проєкт «Від оптичної ілюзії – до цифрової реальності»

08-10-2020 17:50377

Іван Собко оглянув проєкт «Від оптичної ілюзії – до цифрової реальності»
Фото: ЛОДА

У Львівському історичному музеї триває виставковий проєкт, який є спробою ретроспективного показу розвитку львівської фотографії від перших спроб даґеротипного фіксування об’єктів до сучасної цифрової фіксації реальності.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

Виставковий проєкт презентують Львівський історичний музей та Львівський фотомузей Романа Метельського.

«На виставці можна оглянути цікаві світлини авторів, які стали свідками важливих історичних подій, що відбувалися у нашому краї. Без сумніву, важливою частиною проєкту є фото- та відеотехніка, яку надав для огляду Львівський фотомузей Романа Метельського», - зазначив Іван Собко.

Серед експонатів є оптичний бінокулярний прилад для перегляду «об’ємних» фотографій, який музею подарували голова ЛОДА Максим Козицький та львів’янин Роман Городечний, який перший піднявся на Еверест.

Завершують експозицію світлини фотомитців, які творили і творять з кінця ХХ ст. до наших днів. Їхні роботи після завершення виставки поповнять фонди музею. Всього для огляду представлено понад 250 фотографій та 7 фотоальбомів.

В межах візиту разом із заступницею директора департаменту з питань культури, національностей та релігій Тетяною Плугатор оголосили подяку голови облдержадміністрації одному з ініціаторів виставки – Роману Метельському.

Leopolis.news