logo
15/10
10/10
09/10
07/10
06/10
02/10
01/10
30/09
27/09
24/09
2 ...

П‘ятничанська вежа, оборонні костели та гора Камула: у Львові презентували нові туристичні маршрути

10-10-2020 13:13240

П‘ятничанська вежа, оборонні костели та гора Камула: у Львові презентували нові туристичні маршрути
Фото: ЛОДА

Нові туристичні маршрути довкола Львова, презентувала команда Благодійного фонду «Спадщина.UA». Організувати зустріч для гідів і туроператорів допомогли фахівці управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

«Саме Львівщина для туристів на сьогодні є другою в Україні за відвідуваністю після Києва. Ми хочемо зберегти і, може, навіть перерости цей статус. Тому кожен новий туристичний маршрут для нас є дуже важливий. А щоб вони розвивалися, ми також стимулюємо інфраструктуру гостинності, підтримуємо місцевих фермерів», - наголосив профільний заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Відразу кілька унікальних туристичних маршрутів з’вилися на Бібреччині. Всі разом вони називаються #МандриСокільські. В межах проєкту від Re_HERIT, їх розробив БФ Спадщина.UA / Heritage.UA та команда «Сокіл Перезавантаження» у самій Бібрці.

«Йдеться про територію Бібрської громади. А зокрема, про багатокультурне історичне містечко Бібрка, дерев’яні українські церкви і старі німецькі колонії, а також про «сім чудес» - таких, як Свірзький замок, П‘ятничанська вежа, оборонні костели та найвищу гору Подільської височини — Камулу», - зазначив координатор команди «Сокіл Перезавантаження» Іван Щурко.

Центральною і початковою точкою всіх маршрутів, розповіли організатори, стане історичний будинок спортивного товариства «Сокіл» на в’їзді у Бібрку. Саме там, в межах вже іншого проєкту — від ЄВРОРЕГІОН «Карпати», облаштують невдовзі «Офіс гостинності» Бібрської громади.

«Ми раді, що нам вдалося вивести Львівщину у ТОП-регіон для туристів в Україні. А також раді співпрацювати з ініціативними командами в цьому напрямі. Цьогоріч Бібреччину ми точно не оминали увагою. Особливу увагу також віддаємо збереженню культурної спадщини, адже саме довкола неї можна побудувати міцні туристичні кластери. Тому спільно з департаментом архітектури і його директоркою Оленою Василько, спільно з Юрієм Холодом робимо все, щоб рятувати та оберігати нашу спадщину. А якщо йдеться про цей напрям, то нам важливий є Свірзький замок, де нещодавно ми приймали міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка. Тільки розвиток туризму може довести людям і громадам, наскільки важлива є синергія та співпраця на місцях», - наголосила керівниця управління туризму Львівської ОДА Наталя Табака.

Для всіх нових туристичних маршрутів розробники створили спеціальні карти та брошури, які можна взяти у будинку «Сокола», а також їх планують надіслати в різні туристичні агентства області.

Leopolis.news