logo
29/10
28/10
27/10
26/10
2 ...

Стартував проєкт Асоціації випускників ЛНУ ім. І. Франка «Проактивні»

12-10-2020 17:00221

Стартував проєкт Асоціації випускників ЛНУ ім. І. Франка «Проактивні»

«Проактивні» – спецпроєкт Асоціації випускників Львівського національного університету імені Івана Франка.

 

Як інформує пресцентр університету, метою проєкту є заохочення молоді до активних дій – соціальних, освітніх, культурних та креативних ініціатив.

Героями програми є волонтери, новатори, активісти та небайдужі випускники Львівського університету, які розповідають про цікаві проєкти та ініціативи, діляться досвідом та роздумами щодо того, чому завжди треба бути свідомим громадянином. Проєкт також охоплює теми розвитку громад, інклюзії, безпеки, мистецтва, неформальної освіти, бізнесу та міжкультурних ініціатив.

Першим героєм проєкту став Іван Павліш – випускник юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, ветеран, підприємець, а також соціально небайдужа людина, яка є донором крові і співзасновником проєкту «Тарілка». В інтерв’ю для проєкту «Проактивні» Іван розповідає, що спонукає його допомагати іншим, чим корисна юридична освіта та чому важливо бути соціально активним.  Запис програми вже доступний за посиланням.

Для того, щоб не пропустити наступні записи проєкту, стежте за оновленнями на youtube-каналі Університету та у соціальних мережах!

Довідово: «Тарілка» – перший продовольчий банк в Україні, який збирає у закладах харчування та супермаркетах Львова невикористану їжу та віддає її малозабезпеченим людям. 

Leopolis.news