logo
29/10
28/10
27/10
26/10
25/10
23/10
22/10
21/10
2 ...

Новачок «Львова» Донатас Казлаускас поділився враженнями від переходу у львівський клуб

12-10-2020 19:30197

Новачок «Львова» Донатас Казлаускас поділився враженнями від переходу у львівський клуб
Фото: pfclviv.com

Одним зі свіжих підписань «синьо-золотих левів» став гравець атакувального плану литовець Донатас Казлаускас. Новобранець вже встиг зіграти у двох попередніх матчах львів’ян проти «Зорі» (0:5) та «Руху» (0:0) відповідно. Про перехід до нашої команди, враження від перебування у новому колективі, побут та багато іншого Донатас Казлаускас розповів у розмові з клубною інформаційною службою.

Донатасе, розповіси про свої перші враження від перебування у клубі.

Усе чудово. Тут я почуваю себе мотивованим та щасливим. Дуже хочу допомогти команді. Наразі маємо бездоганні кондиції, аби покращити власні результати. Сподіваюся, вже незабаром нам це вдасться зробити.

Чому обрав ПФК «Львів» з-поміж інших пропозицій продовжити кар’єру?

Так, справді. У мене були й інші пропозиції, але зараз це вже не має значення. Я вірю, що зробив правильний вибір. «Львів» грає у дуже хорошому чемпіонаті. Це добре для розвитку моєї кар’єри. Окрім того, Україна не надто далеко від рідної Литви. Моя родина матиме змогу часто відвідувати мене. Загалом, Україна мені завжди подобалась.

Як колектив прийняв тебе?

Усі хлопці є товариськими по відношенню до мене. Я не відчуваю себе новим гравцем у колективі і це просто класно. Усе на позитиві. Я прийшов разом з іншим виконавцем – Фране. Ми жили разом у готелі протягом тижня, тож, мабуть, знаю його найкраще і спілкуюся з ним відповідно найбільше.

Знаємо, що ти спілкуєшся, зокрема, англійською мовою. Інколи у нашому футболі існують проблеми зі сприйняттям іноземних мов. З цього приводу чи траплялися тут з тобою вже комічні ситуації?

Можу розмовляти як англійською, так і російською. Можливо, саме тому не виникало жодних проблем перед вступом у нову команду. Комунікація в Україні – не проблема для мене. Власне тому, якихось смішних ситуацій не було. Наразі принаймні (усміхається…).

Чи був уже в нашому місті? Що можеш сказати про Львів?

Так, містом уже прогулювався. Львів справді чудовий, великий. Можу сказати, що це європейське місто, дуже красиве, старовинне. Переконаний, мені сподобається тут жити.

Найбільш дивна річ в Україні для тебе на сьогоднішній день.

Дуже дивними наразі для мене є ваші літери. Я не можу їх читати, можу тільки говорити (усміхається…). Мені слід якось їх вивчити. Щодо усіх інших побутових моментів – вони звичні для мене. Загалом, почуваю себе комфортно.

Ти дебютував за нашу команду у час, коли демонструємо здебільшого негативні результати. Як оціниш дії «Львова» на футбольному полі? На твою думку, чому не можемо здобути перемогу протягом такого значного проміжку часу?

Останній матч проти «Руху» ми грали добре. Шкода, що так і не вдалося забити, адже ми були набагато кращою командою у тому матчі. Результат прийде, коли ми будемо старанно працювати і ні в якому випадку не можна опускати голови. У нас є кваліфіковані гравці, чудові умови для тренувань. Задовільні підсумки – питання часу.

Як наша команда повинна зіграти, аби сподіватися на позитивний підсумок у майбутніх поєдинках?

У кожному протистоянні ми повинні грати серцем. 100% самовіддачі від кожного гравця і тільки тоді ми зможемо розраховувати на успіх. Стосовно найближчого поєдинку з «Шахтарем», то зайвої мотивації нам давати точно не варто. Наступний суперник – топ-команда Європи, тому концентрація та підготовка будуть на найвищому рівні.

Leopolis.news