logo
22/10
18/10
16/10
15/10
12/10
10/10
09/10
05/10
04/10
28/09
27/09
2 ...

Надання летальної зброї та боротьба з корупцією: Байден назвав пріоритети щодо України у разі обрання президентом США

15-10-2020 11:17166

Надання летальної зброї та боротьба з корупцією: Байден назвав пріоритети щодо України у разі обрання президентом США
Фото: mind.ua

Кандидат у президенти США від Демократичної партії Джо Байден обіцяє домагатися припинення війни на Донбасі та допомогти боротись з корупцією в Україні, якщо виграє президентські вибори.

Як повідомляє «Європейська правда», про це йдеться у заяві кампанії Байдена/Гарріс.

Заява, що має назву «Бачення Джо Байдена щодо відносин Америки з Україною», оприлюднена 14 жовтня.

«Байден домагатиметься завершення конфлікту в Україні і працюватиме з європейськими союзниками, щоб підтримати Україну, яка прагне суверенного, демократичного і процвітаючого майбутнього, на яке вона заслуговує», - йдеться у заяві кампанії

Байден обіцяє надати військову допомогу Україні, у тому числі летальну зброю, щоб допомогти захистити себе від російської агресії.

Він планує заохочувати український уряд, бізнес і громадянське суспільство до боротьби з корупцією і консолідації суспільства, щоб українські громадяни могли користуватись верховенством права та економічними можливостями.

«Джо Байден розуміє те, чого не розуміє Дональд Трамп: Україна бореться за захист своєї незалежності і суверенітету. Успіх України сприятиме кращій безпеці і стабільності Європи, що є в інтересах Америки», - стверджується в заяві.

Президентські вибори в США заплановані на 3 листопада.

 Leopolis.news