logo
28/10
27/10
26/10
2 ...

У «Слузі народу» пообіцяли оприлюднити прізвища меценатів, які оплатять «всеукраїнське опитування» Зеленського

16-10-2020 14:05170

У «Слузі народу» пообіцяли оприлюднити прізвища меценатів, які оплатять «всеукраїнське опитування» Зеленського
Фото: UkrMedia

Прізвища меценатів, які оплатять ініційоване Президентом Володимиром Зеленським опитування 25 жовтня, будуть оприлюдненні за декілька днів.

Про це повідомила заступниця голови фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук в ефірі телеканалу «Україна 24», передає Укрінформ.

«За кілька днів це прізвище чи прізвища будуть оприлюднені, – думаю, що всі будуть приємно здивовані. Ці кошти будуть внесені до декларації, це українські кошти і легально зароблені. Найближчим часом всі дізнаються прізвище цього мецената», – зазначила політик.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський 13 жовтня опублікував відеозвернення, у якому закликав українців прийти на виборчі дільниці в неділю, 25 жовтня, та відповісти на п'ять важливих для кожного питань.

Пізніше в Офісі Президента уточнили, що питання матимуть вигляд загальнонаціонального опитування, однак, на відміну від референдуму, воно не матиме прямих юридичних наслідків.

Першим питанням опитування оголошено:

«Чи потрібно запровадити довічне ув’язнення за корупцію в особливо великих масштабах?».

Друге – «Чи підтримуєш ти створення на Донбасі вільної економічної зони?».

Третє – «Чи потрібно скоротити кількість депутатів у Верховній Раді до 300?».

Четверте – «Чи підтримуєш ти легалізацію в Україні медичного канабісу для зменшення болю у важких хворих?».

П'яте – «Чи потрібно Україні на міжнародному рівні підняти питання про використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом?».

Напередодні заступниця голови парламентської фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук в ефірі «Громадського радіо» поінформувала про те, що ініційоване Президентом опитування проведе громадська організація спільно з соціологами, а оплатять – меценати.

Нагадаємо, як писав Leopolis.news, перший заступник голови ВР, представник Президента у парламенті Руслан Стефанчук не зміг пояснити, за чиї кошти профінансують «всенародне опитування» на виборах.

Leopolis.news