logo
28/10
2 ...

У Львові мешканці вул. Бандери викликали поліцію через ремонтні роботи вночі

17-10-2020 17:12260

У Львові мешканці вул. Бандери викликали поліцію через ремонтні роботи вночі
Фото: пресслужба Львівської міської ради

Як повідомив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, на вул. Бандери підрядна організація з четверга розпочала роботи у три зміни. Однак, враховуючи побажання мешканців та скарги, сьогодні вночі роботи призупинені та переведені на двозмінний графік.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«Для забезпечення мінімальної тривалості ремонтних робіт, з четверга підрядник перейшов на цілодобовий режим роботи. До того необхідно було провести всі підготовчі роботи. На жаль, сьогодні вночі близько 2:30 год поліція зупинила роботу підрядника за викликом мешканців. Ми змушені будемо переглянути графік робіт, звісно, що це вплине на загальні терміни виконання робіт», — уточнив Андрій Білий.

Нагадаємо, на вул. Бандери триває реконструкція вулиці від вул. Чупринки. Зараз виконують роботи із прокладання колектора.

Після 2 років обговорень і коригувань проєкту ремонт вулиці стартував. Поки — на відтинку між вул. Чупринки та Антоновича, а вже 2021-го ремонтуватимуть далі.

Ні дороги, ні хідники не звужуватимуть. За проєктом, залишають дві смуги для руху транспорту, а місце, яке вивільняється, використають для велосмуг. Тут буде безшумна колія для трамваїв та широкі і зручні тротуари, а також — майже 100 паркомісць між деревами — так звані «віденські зупинки», яких досі у Львові не облаштовували.

Бруківка залишиться. Нею замостять 80% дороги. Лише невеликі смуги для коліс авто будуть із римського каменю, аби було менше шуму, а велодоріжки — з асфальту, для зручності.

Повністю завершити ремонт вулиці мають до липня 2021-го.

Leopolis.news