logo
24/10
22/10
20/10
19/10
18/10
15/10
14/10
2 ...

Український фільм «Із зав’язаними очима» переміг на Варшавському кінофестивалі

18-10-2020 13:46174

Український фільм «Із зав’язаними очима» переміг на Варшавському кінофестивалі
Фото: facebook.com/Blindfold.kino

Повнометражний фільм «Із зав’язаними очима» (назва для міжнародного прокату Blindfold) українського режисера Тараса Дроня переміг у конкурсі Competition 1-2 на Варшавському кінофестивалі.

Про це пише Lb.ua.

Ігровий дебют був визнаний найкращим фільмом конкурсу перших і других фільмів фестивалю, де й відбулася світова прем’єра стрічки.

Картина була визнана найкращою серед 15 інших, представлених у цій категорії.

«Ми дякуємо всім, хто вірив і не вірив у наш проєкт. Це великий крок як для нас самих, так і всього українського кіно. У Варшаві відбулося чотири покази нашої картини. Q&A після показу тривав понад 30 хвилин, і навіть після його закінчення глядачі не хотіли відпускати авторів», - коментують режисер Тарас Дронь та продюсерка Валерія Сочивець.

На конкурсі Competition 1–2 режисер Тарас Дронь отримав приз журі та грошову премію в розмірі 10 тисяч злотих.

Повнометражний дебют львівського режисера Тараса Дроня («Чорногора») – драма про молоду дівчину, яка переживає загибель хлопця на війні. Дівчина займається єдиноборствами і хоче розпочати нове життя, але скоро виявляється, що хлопець, ймовірно, живий і йому потрібна допомога.

Головну роль грає акторка Марина Кошкіна.

Варшавський кінофестиваль – це найбільший кінофестиваль Східної Європи, який відбувається в офлайн-форматі з 9 до 18 жовтня.

Leopolis.news