logo
26/11
25/11
24/11
23/11
2 ...

Ремонти кабінетів львівських чиновників коштували місту понад 12 млн грн

20-10-2020 12:49457

Ремонти кабінетів львівських чиновників коштували місту понад 12 млн грн
Фото: ілюстративне

У поточному році Львівська міська рада провела тендерів на ремонти кабінетів чиновників на понад 12,1 мільйон гривень. За ці кошти підрядники відремонтують 20 кабінетів, дві душові, сходові марші, частину коридорів та встановлять систему вентиляції 5-го поверху. При цьому, чимало тендерів виконуватимуть компанії, що були створені менше року тому.

 

Зокрема, перемогу у чотирьох тендерах щодо ремонту кабінетів у львівській Ратуші здобуло ТОВ «БК ТМ ГРУП». Так ЛКП «Ратуша-сервіс» підписали з компанією договори щодо ремонту кабінетів 106, 107, 173, 188-190, 209. Загальна сума контрактів становить 1 млн 471 тис. грн.

Окрім того, ТОВ «БК ТМ ГРУП» перемогла у тендері щодо встановлення скляних дверей у коридорах 1-4 поверхів та проведення супутнього поточного ремонту запропонувавши виконати роботи за 740 тисяч гривень.

Також компанія проведе завершальні будівельні роботи щодо встановлення вентиляції на другому та третьому поверхах будівлі Ратуші за 192 тисячі гривень.

Варто зазначити, ТОВ «БК ТМ ГРУП» було створене лише 10 місяців тому, 19 листопада 2019 року. Вона зареєстрована у житловому будинку та має 23 види діяльності. Власниками компанії зазначено Романюк Микола Васильович та Процишин Тарас Миронович, котрі володіють рівними частками.

Загалом компанія, за десять місяців свого існування, здобула перемогу у тендерах на загальну суму понад 4,7 мільйонів гривень. Основними замовниками компанії стали ЛКП «Ратуша-сервіс» та Регіональний ландшафтний парк «Знесіння».

Іще три договори ЛКП «Ратуша-сервіс» уклала з компанією ТОВ «Дельтабуд». Зокрема підрядник проведе ремонт кабінетів 84-85 вартістю 579 тисяч 990 гривень, кабінет 81 вартістю 654 тисяч 811 гривень, а також виготовить і встановить подвійні посилені двері за 589 тисяч гривень.

Компанія ТОВ «Дельтабуд» була утворена у 1995 році. З 2014 року її керівником є Паращак Ірина Володимирівна, а кінцевими бенефіціарами зазначені Костик Олег Степанович та Ганик Іван Васильович. З 2014 року фірма активно бере участь у тендерних закупівлях, що є основним джерелом її доходів. Загалом компанія уклала договорів на суму понад 54 млн грн.

Іще два договори ЛКП «Ратуша-сервіс» підписали з компанією ТОВ «БК ЕРА». Підрядник проведе ремонт частини коридору 5-го поверху за 171 тисячу 550 гривень. Також компанія виконає ремонт душових, кабінети 18 та 19 за 753 тисячі гривень. Варто зазначити, що пропозиції з нижчою ціною замовник відхилив. Зокрема ФОП «КУЗИК ІГОР АНДРІЙОВИЧ» запропонував найнижчу ціну – 598 тисяч гривень. Його пропозицію було відхилено через «невідповідність умовам тендерної документації».

Компанія ТОВ «БК ЕРА» була зареєстрована лише 9 місяців тому. Адреса її реєстрації розташована в житловому будинку. Водночас компанія має п’ятдесят видів діяльності пов’язаних із будівництвом.

Варто зазначити, ТОВ «БК ЕРА» за свою коротку історію перемогла лише у двох тендерних закупівлях – єдиним її замовником на сьогодні є ЛКП «Ратуша-сервіс».

ТОВ «Галич БК» уклала договір з ЛКП «Ратуша-сервіс» на 545 тисяч гривень щодо ремонту кабінету 117. Втім, варто наголосити, основний вид діяльності компанії – будівництво доріг і автострад.

Зокрема ТОВ «Галич БК» проводила поточний ремонт тротуару на замовлення Франківської РА, ремонтувала внутрішній дворик на вул. Стефаника, 11 на замовлення Галицької РА, проводила капітальний ремонт ділянки дороги на вул. Зелена на замовлення Сихівської РА, тощо. Загалом компанія у 2020 році здобула перемогу у тендерах на загальну суму 16,2 мільйонів гривень.

ЛКП «Ратуша-Сервіс» у 2020 році за 2,47 млн гривень замовила послуги з закупівлі та пусконалагоджуванню комплексної системи забезпечення мікроклімату частини приміщень 5-го поверху. Договір згідно проведеного тендеру було укладено з компанією ТОВ «Сахара».

ТОВ «Реставрація стиль» перемогла у тендері щодо ремонту кабінетів 276-278. Згідно договору ЛКП «Ратуша-сервіс» за виконані роботи сплатить 815,5 тисяч гривень. Слід зазначити, сфера діяльності компанії згідно ЕДР розповсюджується на роботи від виробництва меблів до будівництва житлових та нежитлових приміщень. Керівник компанії – Кужик Руслан Алікович.

Іще один договір, на суму 570 тисяч гривень, ЛКП «Ратуша-сервіс» підписала з приватним підприємством «Леандра». Згідно договору підрядник виготовить та встановить дерев’яні арочні двері.

Іще три договори ЛКП «Ратуша-сервіс» уклали з ФОП Кузик Ігор Андрійович. Підрядник виконає ремонт кабінетів 271 та 272 за 389,7 тисяч гривень, та кабінету номер 130 за 250 тисяч гривень. Окрім того, за 1 млн гривень, підрядник проведе поточний ремонт «правої» сходової з 1-го по 5-ий поверхи.

ФОП Черняк Михайло Михайлович виконає ремонт кабінету 347 за 203,8 тисяч гривень, та проведе поточний ремонт коридору західної частини 5-го поверху за 747,9 тисяч гривень.

Варто зазначити, минулого року Львівська міська рада підписала договір щодо капітального ремонту Великої сесійної зали за 10 млн гривень. Приміщення, де проходять сесії та апаратні наради, в ході ремонту планували повернути до історичного розміщення сесійної зали – так, як функціонально її проектували, і зробити її за традицією західних країн – тобто запровадити парламентську форму дискусій.

Сергій Бобра, для Leopolis.news