logo
02/02
23/12
10/12
23/10
22/10
20/10
18/10
07/10
05/10
11/09
06/09
02/09
04/08
2 ...

Максим Козицький: Ми не п’єдестали будуємо, а щоденно важко працюємо на Львівщину

22-10-2020 17:12883

Максим Козицький: Ми не п’єдестали будуємо, а щоденно важко працюємо на Львівщину

Лідер списку до Львівської обласної ради від політичної партії «Слуга Народу» Максим Козицький представив програму, із якою партія йде на вибори. Про це він розповів, 20 жовтня, в ефірі спецвипуску програми «Говорить великий Львів» під час презентації команди партії «Слуга Народу» на Львівщині.

«Всі речі, які ми хочемо впроваджувати – для того, щоб на Львівщині жилося краще. Тому мені хотілось би пройтись по декількох програмних речах, які є важливими. Це – освіта, медицина, логістика, інфраструктура, розвиток туризму. І ми по кожному цьому напрямку даємо відповідь на конкретне питання: «Якою ми бачимо Львівщину, Львів і якою є наша програма?». І дуже важливо, щоб люди розуміли, що зворотного шляху немає. Ми можемо спокійно дивитися людям в очі, спокійно ходити пішки по Львову. Нам подають руки, і я хочу, щоб це було і через 5 років. Щоб люди побачили, що кожен з нас не п’єдестали собі будує»,  – заявив Максим Козицький.

Він нагадав, що за останні 8-10 місяців здано 5 шкіл в області, 5 садочків і до кінця року буде здано 5 спортивних споруд. «Ми чітко розуміємо що на першому місці має бути здоров’я людей, тому ми особливий наголос робимо на розвиток медичної мережі, як первинної, так і вторинної. Це розвиток сільської медицини, це побудова амбулаторій, яких вже в цьому році здано 21. І це не останні амбулаторії, які будуть будуватись. Ми забезпечуємо саме фельдшерів автомобілями – більше 250 автомобілів закуплені цього року – не в конкретний район чи конкретному лікарю, а по всій області. Ми можемо сказати, що під час пандемії COVID-19 і кризи ми розуміємо, що важливе значення мають приймальні відділення. І саме цього року будуть відремонтовані перші 9 приймальних відділень. Це – є наша програма і про це можна говорити в будь-якій галузі»,  – наголосив перший номер списку партії «Слуга Народу» до Львівської облради.

Також серед пріоритетів розвитку Львівщини Максим Козицький бачить туристичну галузь. «Особливу увагу треба звернути на пам’ятки архітектури. Вже цього року, сподіваюсь, буде прийнята програма щодо великого будівництво в охороні культурної спадщини. І я думаю, що 20 пам’яток архітектури, якими, нажаль, стільки років ніхто не займався, будуть відремонтовані, і турист, який буде приїжджати, буде бачити не тільки стіни 16, 17 чи 18 століття, а й розвиток інфраструктури навколо відреставрованої будівлі. Розвиток туризму, агробізнесу, гастрономічного туризму і медичного туризму – це і є наша програма», - зазначив перший номер списку партії «Слуга Народу» на Львівщині.

«Хочу зазначити, що говорив про те, що вже зроблено цього року, а не те що було обіцяно. Все це було зроблено за 8 місяців! Це не голі обіцянки, з якими я і партія «Слуга Народу» вперше йде на місцеві вибори, а те – що робиться щодня важкою працею всієї команди, яка йде зі мною. Ця команда – люди, які працюють в адміністраціях, на місцях, лікарі, які прийняли більше 20 тисяч ковідівських пацієнтів. Всім їм величезна подяка», – резюмував Максим Козицький.

Leopolis.news