logo
25/11
24/11
23/11
2 ...

«Порошенко не має права називатися патріотом», - Ігор Палиця

23-10-2020 12:45316

«Порошенко не має права називатися патріотом», - Ігор Палиця
Фото: tsn.ua

Лідер партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Ігор Палиця в ефірі передачі «Право на владу» на каналі «1+1» звернувся до колишнього президента України Петра Порошенка. Він закликав припинити ділити країну і розповсюджувати неправдиву інформацію про політичних конкурентів.

За словами Ігоря Палиці, Петро Порошенко відвідав Івано-Франківську область, де виступаючи перед населенням, називав Палицю «рукою Кремля» та «запроданцем Росії». У відповідь на звинувачення, політик закликав припинити обливати брудом конкурентів, провокувати сварки та ділити країну.

«Я добре знаю Порошенка, я бачив, що він робив з 2014 року. З першого дня призначення президентом він співпрацював з Михайлом Зурабовим, послом Росії, з Віктором Медведчуком і весь час комунікував з Путіним. Тільки у 2018 році закрилась його Липецька кондитерська фабрика. Тільки в кінці 2015 року відбувся продаж Севастопольского судноремонтного заводу, директор якого визнав, що Крим належить Росії. Він кинув наших хлопців у Іловайськ, Дебальцево й нічого не зробив, щоб їх врятувати. А тепер він далі сварить Україну. Він чорт і не має права називатися патріотом», – сказав Ігор Палиця.

Leopolis.news