logo
21/06
20/06
18/06
17/06
16/06
2 ...

У Польщі через погіршення епідемічної ситуації вводять нові обмеження

05-11-2020 09:07900

У Польщі через погіршення епідемічної ситуації вводять нові обмеження
Фото: ілюстративне

Від суботи, 7 листопада, польський уряд переводить 1-3 класи на дистанційне навчання, закритими будуть кінотеатри і театри, обмеження вводять теж для готелів і в торгівлі.

 

Про це повідомляє «Польське радіо».

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравєцький заявив у середу про необхідність розширення нових санітарних заходів безпеки, пов’язаних із зростанням числа нових добових випадків зараження коронавірусом. Чергові обмеження набудуть чинності від найближчої суботи, 7 листопада. 

На дистанційне навчання тепер переходять також 1-3 класи початкових шкіл:

«І продовження періоду дистанційного навчання для учнів старших 4 класу до 29 листопада. Можливо, ми муситимемо ще продовжити цей термін. На підтримку дистанційної праці вчителів ми призначаємо додаткові 500 злотих на придбання відповідних аксесуарів, наприклад, веб-камер або іншої електронної техніки».

Матеуш Моравєцький також повідомив про необхідність закриття з епідемічних міркувань закладів культури, кінотеатрів, театрів і галерей. Уряд вводить теж обмеження у роботу готелів та в торгівлю:

«Готельні об’єкти будуть доступними тільки для осіб, котрі здійснюють службові поїдки. Ми збільшуємо теж безпеку в торгівлі. У менших крамницях, площею менш ніж 100 квадратних метрів, зможе перебувати одна особа на 10 квадратних метрів, а у більших – одна особа на 15 квадратних метрів. Крамниці у торгівельних центрах будуть зачиненими, за винятком продуктових магазинів, аптек і пунктів обслуговування».

Прем’єр Польщі також закликав осіб, котрі хочуть протестувати, робити це в інтернеті, а не на вулицях. Очільник польського уряду пояснив, що протести у громадських місцях загрожують стрімким зростанням числа заражень:

«Я дуже прошу усіх, хто сьогодні надалі хочуть протестувати. Дуже прошу, протестуймо, але у інтернет-мережі, там висловлюймо наші погляди. Протест у громадських місцях загрожує тим, що показують нині учені – стрімким зростанням числа заражень. Те, з чим ми нині маємо справи, завжди проявляється з двотижневою затримкою».

Нагадаємо, у Польщі тривають тривають протести проти рішення Конституційного трибуналу у справі змін до законодавства про аборти.

Нагадаємо, у середу у Польщі повідомили про черговий добовий антирекорд нових випадків зараження коронавірусом – 24692, а також найбільшу кількість смертей від патогену від початку епідемії – 373.

Leopolis.news